2022 maaşlarının kişi başına düşen milli geliri seviyesi acilen yükseltilmeli

e_y_03

Üye
Üye
Engelli maaşının kişi başına düşen milli geliri seviyesi acilen yüksekilmedir bir çok arkadaşın 5667 lira yüzden yardımları kesiliyor maalesef ki maalesef benimki de dahil olmak üzere buna lütfen yetkili yerlere baskı da bulanım arkadaşlar enazdan evde bakım maaşı gibi 3/2 olmalıdır seviye

septik

Editör
Editör
Kişi başı milli gelir değil, haneye giren tüm gelirlerin hanedeki kişi sayısına bölümü.

Haklısınız engellinin glirine bakılmalı, hanenin gelirinden engelli sorumlu tutulmamalı.

Mehmet.00

Üye
Üye
Engelli maaşının kişi başına düşen milli geliri seviyesi acilen yüksekilmedir bir çok arkadaşın 5667 lira yüzden yardımları kesiliyor maalesef ki maalesef benimki de dahil olmak üzere buna lütfen yetkili yerlere baskı da bulanım arkadaşlar enazdan evde bakım maaşı gibi 3/2 olmalıdır seviye
Geliriniz ne kadar toplam

e_y_03

Üye
Üye
Kişi başı milli gelir değil, haneye giren tüm gelirlerin hanedeki kişi sayısına bölümü.

Haklısınız engellinin glirine bakılmalı, hanenin gelirinden engelli sorumlu tutulmamalı.
Kesinlikle katılıyorum size
Geliriniz ne kadar toplam
Gelirimiz nekadar üç kişi yaşıyoruz baba emekli 11.000diyelim annede evde bakım maaşı alıyor 7607 birtane wosvogen caddy 1.9 TDI Kombi var birde tarla bahçe var babanın annemin üstünde var ama gelir olmayan hane gelirine Bi katısı yok tarların bahçelerin bu efendim

Size katılıyorum çok saçma sapan şey bencede tamam babanla annenle aynı hanede kalıyor olabilirim Bi engelli olarak bana hiç bir faydası yok bunun bana çok saçma sapan bir uygulama bence de

Son düzenleme:
Tekerlekli Sandalye