2023 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet34

Üye
Üye
dedıklerı gıbı bankalarda para yoksa,1 gunlugune parayı kullanmıslar

bunların ne yapacagını ezberledım

canancanan2525

Üye
Üye
ne guzel herkes yattıgını soyluyor temız ınsanlarınız allah herkesın gonlune gore versın bu hayatta herseyı guzel ulkemın guzel ınsanları

serbetcimehmet

Üye
Üye
karabük evde bakım 1 saat 20 dakka önce yani 13/10/2023 saat 00/10 da hesaplara gecmiştir arkadaslar, bilgilerinize

1940ads

Üye
Üye
Bu Emeklilik gibi bir şey değil, Bu maaş Sosyal yardım ve tamamen bu Hükümetin tercihlerine bağlı isterse bu maaşı vermez kesebilir.Kanuni olarak itiraz etme hakkın yok.Sosyal Devletin yapması gereken binlerce şey var hepsini yapıyor mu? İstese bu maaşı vermez diyorum.
istese vermez dıye bısey yok odaklamayın kendınızı oturmus bısey bu vermezse ses getırır mılyonlarca ınsan bundan gecınıyor vermezse eger devletı devlet yapan mıllettır hukumetı basa getırende mıllettır anlatabıldım galıba.

Antakya

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba. 15 Eylül'de adresimi taşıdım, adresim daha önce başka ilçedeydi. Aynı gün kuruma gidip yeni adresi bildirdik ama Evde bakım aylığının yarısı yatmış. Bu durumla karşılaşan var mı? Gelecek ay tam yatar mı, aylık kesildi mi? Bide raporumun eski olduğunu, e-imzalı raporla yenilemem gerektiğini söylediler. Rapor düzenlemek eskiden çok zordu. Şimdi durum nasıl? Engellinin tekrar hastaneye gidip heyete girmesi gerekiyor mu?

Timsah

Üye
Üye
Size 15 günlük para yatırılmış adres değişikliğinde maaş durdurmazdı yeni rapor istedikleri için rapor yenilemeniz gerekicek bunun içinde engellininde gitmesi gerekiyor daha ne zorluklar cikarcaklar bakalım bunlar hep iş bilmez memurlar yüzünden oluyor rapor çıkınca alamadığınız maaşları toplu alırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye