2024 Ocak memur zammı onaylandı resmi gazetede maaslarimiz ne olur sizce ??

anatomie

Üye
Üye
Kıymetli arkadaşlar herkese selamlar Selamün Aleyküm. Dün itibariyle resmi gazete Cumhurbaşkanımız Erdoğan tarafından memur zamları imzalandı onaylandı ve resmi gazetede yayınlandı arkadaşlar yani artık Ocak 2024 te %15 lik memur zammı kesinleşmiş oldu tabi buna artı olarak enflasyon farkı da var ve sizce kıymetli arkadaşlar acaba Ocak ayindaki bakıcı ve 2022 maasimiza sizce yüzde kaç oranında zam gelebilir arkadaşlar değerli görüşlerinizi rica ediyor vede bekliyorum efendim şimdiden herkese sonsuz teşekkürler ederim efendim.

Birçok yerde yaklaşık %40 civarında Ocak ayinda memur maaşlarına zam gelecek diye haberler vs yapıyorlar arkadaşlar acaba bu zam oranının sizce gerçeklik payı varmıdır acaba yoksa %15 lik memur zammına yaklaşık bir 5 puan daha enflasyon farkı verilirse ancak %20 zammı yapılır arkadaslar sizce gerçekçi zam oranı Ocak ayında kaç olur arkadaşlar yorumlarinizi vede görüşlerinizi rica ediyor tşkler ederim saygılarımla

Özge52

Üye
Üye
Bence benim fikrim yüzde 20 alırsak bunada şükür diyecek duruma gelmiş olduk temmuzda yüzde 40 yüzde 35 beklerken havamızı aldık alın size 17 buçuk yeter dedi bu sebepten dolayı kardeşim beklentiyi yüksek tutma derim

abdullah27

Üye
Üye
Haberlerde bakım aylıği 7bintl den biraz fazla 70 üstü engelli aylığı 4bin20 tl oldugu yazıyodu resmi bi aciklama yapsalar
15.dakikaları acabilirsiniz

terlikcidede03

Üye
Üye
evet izledim inşallah daha güzel günlere dilegimle

serbetcimehmet

Üye
Üye
seneryo aynı arkadaslar aralık enflasyonu ocak ilk haftasında açıklanacagı için askeri ücret vs maaşlar belli olacak sene sonu bu maaslara az zam yansıtmak için merak etmeyin aralık ayı ve beklenen enflasyon tek rakkamlı çıkaracaklardır 500 tl verirler kendilerine de dolu dolu zam yaparlar senlerdir seneryo aynı beklentide olmayın derim bence

Kral6363

Üye
Üye
seneryo aynı arkadaslar aralık enflasyonu ocak ilk haftasında açıklanacagı için askeri ücret vs maaşlar belli olacak sene sonu bu maaslara az zam yansıtmak için merak etmeyin aralık ayı ve beklenen enflasyon tek rakkamlı çıkaracaklardır 500 tl verirler kendilerine de dolu dolu zam yaparlar senlerdir seneryo aynı beklentide olmayın derim bence
Aynen doğru diyon

Tekerlekli Sandalye