Adres değişikliği nedeniyle kesilen engelli maaşı geri ödenir mi?

darkwalkertrt

Üye
Üye
Ben bu ay adres değiştirdim. Eski vakıftaki maaşım kesildi. Bu ayki maaş günüm geçti. Yeni vakıf hala maaşı bağlayamadı. Acaba şimdi bağlasalar bu ayki günü geçen maaşı da verirler mi yoksa onun zamanı geçti mi?

septik

Editör
Editör
Adres seğiştirmeden önce mevcut sydv na bildirip sonrasında yeni adresinizdeki vakfa 15 gün geçmeden müracaat ettiyseniz, kaybınız olmaz eksik ayla beraber ödemeniz yağılır.

ahmet34

Üye
Üye
bızım doktor hatasından 1 sene kestıler ıtıraz sonrası duzeltıdı
gerı falan odedıklerı yok,kesmeye yer arıyorlar

darkwalkertrt

Üye
Üye
Adres seğiştirmeden önce mevcut sydv na bildirip sonrasında yeni adresinizdeki vakfa 15 gün geçmeden müracaat ettiyseniz, kaybınız olmaz eksik ayla beraber ödemeniz yağılır.
Adres degistirmeden once sadece misafirliğe gecici sureyle gittigimi bildirdim ama gittigim yerde gelir gelmez vakfa başvurdum

darkwalkertrt

Üye
Üye
Önceki vakıftan kesilen maaş yeni vakıfta kaç güne bağlanır acaba bir de bağlanmama durumu olur mu raporum devam ediyor

septik

Editör
Editör
Vakfın yoğunluğuna bağlı gecikme olabilir ama yönetmeliğe göre 1 ay içersinde bağlanması gerekir.

Yeni adresinizdeki vakıf sizi ziyarete gelecek ve hane durumunuz, gelir durumunuz, raporunuz gibi konuları ınceler sıkıntı yoksa sorun çıkmaz hemen bağlanır.

Tekerlekli Sandalye