Agresif fibromatozis hastası olan var mı?

ruzgar0345

Üye
Üye
küçük yaşlardan beri bu hastalıkla ugraşmaktayım sag kolumdan 12/13 kez ameliyat oldum ama tam çözüm bulunamadı aynı rahatsızlıktan yaşayan varmı? varsa tedavi önerileriniz nedir?

Ikos

Üye
Üye
Bende 5 kez ameliyat oldum aynı hastalık bacak ve kalcada çıktı. ..Radyoterapi gördüm 3 kez ...Aynı yerde yok ama farklı bir yerde tekrar çıktı. ..16 yıldır takipte ama şuan iyiyim. ..öyle benle yaşıyor. Ama kitleler alınırken tabiki sağlıklı dokularda alındığından dolayı yamukyılık bir kalça ve bacak kaldı elimde:) ama bunada şükür. ..Yalnız Değilsiniz yani :)

ruzgar0345

Üye
Üye
Bende 5 kez ameliyat oldum aynı hastalık bacak ve kalcada çıktı. ..Radyoterapi gördüm 3 kez ...Aynı yerde yok ama farklı bir yerde tekrar çıktı. ..16 yıldır takipte ama şuan iyiyim. ..öyle benle yaşıyor. Ama kitleler alınırken tabiki sağlıklı dokularda alındığından dolayı yamukyılık bir kalça ve bacak kaldı elimde:) ama bunada şükür. ..Yalnız Değilsiniz yani :)

Geçmiş Olsun kardeşim. memleket neresi yaş isim falan. ilk defa bu hastalık olan biriyle karşılaştım:)
benim de sağ el üstü parmak araları.el bilegi ,dirsek, koltuk altı ,boyun, kürek kemigi derken sol tarafa da sıçradı. agrılarım çok oluyo ama her gittiğim yerden malesef tedavisi yok diyip gönderiyolar.çok şükür bunada dediğin gibi.rabbim yardımcımız olsun

Tekerlekli Sandalye