Aile destek programı

haykolik

Üye
Üye
Gss güncelledinizmi vakıfta haykolik bey yoksa güncellemeye gerek yokmuymuş otomotik mi düzelecek.
Yok hic bir sey yapmadilar evine git edevletten takip et dedi müdüre hanım

Ali1984

Üye
Üye
Adana seyhan sosyal yardımlaşmayı aradım buraya gelmeyin e devletten başvuru yapın dediler. E devletten başvuru yapan arkadaşlar oldu mu acaba ya da adanalı arkadaşlar arayıp gittiyse onlarada mı aynısını söylediler. Her şehrin vakfı başka konuşuyor.

haykolik

Üye
Üye
Bende yüreğir sosyal yardimlasmaya gittim müdüre hanımla gorüştüm buraya gelmene gerek yok murat bey dedi memur arkadaşlar inceleme yapıyor dedi bu ay bakanlik ödemeyi durdurdu dedi

Ali1984

Üye
Üye
Bende yüreğir sosyal yardimlasmaya gittim müdüre hanımla gorüştüm buraya gelmene gerek yok murat bey dedi memur arkadaşlar inceleme yapıyor dedi bu ay bakanlik ödemeyi durdurdu dedi
Az önce seyhanla görüştüm gelmeyin bişey de yapmayın dedi. 15 20 güne düzelir dedi.

mert

Üye
Üye
Bidahaki ay alıcaksınız çünkü bendede aynı oldu geçen ay alamadım bu ay söylentiye göre çift maaş alıcakmışım
veli kardeşim geçen ay raporların süresi doldugundan sonrasında uzatılmış diye söylendi bir çok arkadaşımız engelli aylıgını alamamıştı tabi alanda oldu 144 ve sydv gittigimizde 2 aylık birden alacaksınız denildi agustosta

metehantr

Üye
Üye
Gss den kesildi benimde pazartesi kuruma gittim siz birşey yapmayın gelnenize bile gerek yok biz güncellicez dediler bugün cuma günü 4-5 günde düzeltmişler saolsunlar

Tekerlekli Sandalye