Engelli aylıkları güncellenmiştir %70 üzeri

Kral6363

Üye
Üye
1706168892954.jpg

Ekli dosyalar

• 1706168892954.jpg
    1706168892954.jpg
    335.6 KB · Görüntüleme: 60

gezegen

Üye
Üye
Ptt ödemelerinde görünmüyor bende sizde de öyle mi?

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Selm arkadaşlar annem vefat etti ne yazikki şimdi girdim e devletine ve bu ay yine yatırılmış maaşı ölüm belgesini evde bakıma verdim bana engelli maaşı içinde vermm gerekir mi dediğim de onlardada sistemde otomatik düşer denilnildi şimdi ne yapmm gerek bu parayı niye yatırıldı lütfen bir bilen söylesin zaten çok üzgünüm biyere gidecek Halim yok
Annemin vefatı:Ocak 16

Kral6363

Üye
Üye
So
Ptt ödemelerinde görünmüyor bende sizde de öyle mi?
Sosyal yardım sorgulama da görünüyor
Selm arkadaşlar annem vefat etti ne yazikki şimdi girdim e devletine ve bu ay yine yatırılmış maaşı ölüm belgesini evde bakıma verdim bana engelli maaşı içinde vermm gerekir mi dediğim de onlardada sistemde otomatik düşer denilnildi şimdi ne yapmm gerek bu parayı niye yatırıldı lütfen bir bilen söylesin zaten çok üzgünüm biyere gidecek Halim yok
Başınız sağolsun bir dahaki ay alamazsınız

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Çok tşkedirim arkadaşlar sizler sağolun
Ne yapmalıyım bilemedim bende cekmemeye düşünüyordum muhakkak bir yanlış lik vardır

İsen Buga

Üye
Üye
Başınız sağolsun
annemizin mekani cennetolsun. Allah gani gani raymet eylesin...

Paraya gelince hiç dokunma. Durumunuzu düzelttiğinizde uygun zaman da gider sorarsınız. Genelde işlem geç iletildiği için memurlar (işgüzarlık değilde işlem geç iletildiği diyelim) bir yerde bir hata vardır. Düzeltmeden öğrenmeden paraya dokunmayın derim. Faizi ile geri talep etmesinler diye.
Düşüncemiz 0-16 günlük süreç içinde yaşıyor diye hesabınıza para yattı yönünde: ama durum netleşmeden dokunma derim..

serbetcimehmet

Üye
Üye
Başın saolsun kardesim, ALLAH C.C rahmetiyle cennet mekanı eylesin, geri de kalanlarına acil sabır diliyorum

mert

Üye
Üye
Başınız sağolsun

annemizin mekani cennetolsun. Allah gani gani raymet eylesin...

Paraya gelince hiç dokunma. Durumunuzu düzelttiğinizde uygun zaman da gider sorarsınız. Genelde işlem geç iletildiği için memurlar (işgüzarlık değilde işlem geç iletildiği diyelim) bir yerde bir hata vardır. Düzeltmeden öğrenmeden paraya dokunmayın derim. Faizi ile geri talep etmesinler diye.
Düşüncemiz 0-16 günlük süreç içinde yaşıyor diye hesabınıza para yattı yönünde: ama durum netleşmeden dokunma derim..
slmlar öncelilkle kardeşimizin başı sagolsun allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun arkaşımız annesinin e devletine girmiş görünüyor annesi vefat edince yada babası bir direk sisteme düşüyor ölüm belgesi e devlet bütün ilişkisi kesiliyor mesala benim babam vefat ettigi gün sgk maaşına bir hafta kala e devletine giremedim paraya gelince hocamızın dedigi gibi hiç dokunmayın

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Başın saolsun kardesim, ALLAH C.C rahmetiyle cennet mekanı eylesin, geri de kalanlarına acil sabır diliyorum
Amin 🤲kardeşim rabbim kimseye bu acıyı göstermesin.
slmlar öncelilkle kardeşimizin başı sagolsun allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun arkaşımız annesinin e devletine girmiş görünüyor annesi vefat edince yada babası bir direk sisteme düşüyor ölüm belgesi e devlet bütün ilişkisi kesiliyor mesala benim babam vefat ettigi gün sgk maaşına bir hafta kala e devletine giremedim paraya gelince hocamızın dedigi gibi hiç dokunmayın
Allah razı olsun 🤲amin
Başınız sağolsun allah rahmet eylesin
Amin 🤲sizler sağolun
Tm çok tşkedirim amin 🤲
Çek paranı abla hiç bir sıkıntı olmaz
Bakalım ablm görünce sinirlerim bozuldu zaten o bnm güzel annemin emminm bir yanlış lik yapıldı olmasada anneme güzel bir mevlüt yaparım canımın içine yine de tsedrim.

Son düzenleme:

e_y_03

Üye
Üye
Arkadaşlar benim engelli maaşı kestiler bu kişi başına düşen milli geliri hesaplama nedeniyle biz üç kişi yaşıyoruz hanede gelir 5667 geçtiği için babanın emekli maaşı kendi başına geçiyor bu kişi başına düşen milli gelirin enazdan evde bakım maaşı için kişi başına düşen milli geliri tutarına çıkarılmalı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim etkili yerlere ulaşmak için arkadaşlar saygılar bu şekilde olduğu için bir çok engelli arkadaşımın maaşları kesilmiş bu yüzden arkadaşlar
Arkadaşlar benim engelli maaşı kestiler bu kişi başına düşen milli geliri hesaplama nedeniyle biz üç kişi yaşıyoruz hanede gelir 5667 geçtiği için babanın emekli maaşı kendi başına geçiyor bu kişi başına düşen milli gelirin enazdan evde bakım maaşı için kişi başına düşen milli geliri tutarına çıkarılmalı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim etkili yerlere ulaşmak için arkadaşlar saygılar bu şekilde olduğu için bir çok engelli arkadaşımın maaşları kesilmiş bu yüzden

Eyupuygun

Üye
Üye
Bize bu sene 2 sefer evde bakımdan geldiler. Dün de telefonla aradılar. Hastanızı bakım evine vermek ister misiniz diye. Ama evet isterim dersen maaşı istemediğine dair evrak imzalatıp maaşı kesiyorlarmış. Uygun bakım evi için sıraya alıyoruz sonra dedi artık ne zaman çıkarsa. Başka bir ile de çıkabilirmiş. Yani kısacası amaç maaşınızı kesmek . Kamuda tasarruf tedbirleri kapsamında Mehmet Şimşek bu sosyal yardımları sevmediğini söylemişti. Önce burdan tasarrufa gidiyorlar. Annemin engelli maaşını sebep göstermeden kestiler. Başvurduk reddedildi. Sebep yok. Benim bu maaştan başka gelirim yok evim kira. Şimdi de bu maaşı kesmek için zorluyorlar.

Tekerlekli Sandalye