Engelliler.gen.tr Platformu Sitesine Hoşgeldiniz.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: H sınıfı ehliyet kimlere verilir

ENB ESKİÜYESİ
    Guest

H sınıfı ehliyet kimlere verilir

Sponsor Bağlantılar

H sınıfı ehliyetin kimlere verildiği hakkında bilgi almak istiyorum ben yeni rapor alacağım bu aldığım raporda h sınıfı ehliyet ile araç almak istiyorum ve şartlarını öğrenmek istiyorum.
    rapor oranı ne kadar olmalı h sınıfı ehliyet de nasıl bi yol izlemeyilim yardımcıı olırmusunuz

Site Yöneticisi
    Blog Entries
    15
    Sponsor Bağlantılar

H sınıfı ehliyet, Özel tertibatlı olarak imal, tadil ve teçhiz edilmiş motosiklet veya otomobil türünden araçları kullanacak engellilere verilir. Sağlık kurulu raporunda "H sınıfı ehliyet alabilir" ibaresinin olması lazım. Yalnız tek başına h sınıfı ehliyet hiç bi işe yaramaz yani Ötv ve Mtv muafiyeti için raporunuzda mutlaka "özel tertibatlı araç kullanabilir" ibaresinin bulunması lazım. Sakatlık oranının bi önemi yok yeterki rapordo yukarda bahsettiğim ibareler olsun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler