Like Tree144Likes

Konu: 2013 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Entries
    151
    Sponsor Bağlantılar

hastaadam
    2012 de ocağın 3 de yattı 2013 de ocağın 3 de yatacak diye bir kural yok zira her il her ay farklılık gösteriyor. Umarım bütün iller en kısa sürede yatar ve beklemek zorunda kalmazsınız.

Üye

her ay varklı günler neden böyle acaba memlekette ödenekmi yok paramı yok

Üye

yahu konuyu açan arkadastan özür dileyerek yazmak istiyorum gereksiz yere polemil yapmayın diyor bir arkdasta 2012 ocagın 3 de yatmıştı polemigi başlatıyor patladınız mı dün bir bu gün iki yattıgında arkadaslar yatıgını yazar ha bir kere de devletten allah razı olsun diyen yok sonuçte devletimiz karşılıksız bir ücret ödüyor gereksiz yere polemik yapmayalım
    tarkan53 and DeeJay like this.

Üye

Alıntı kantutar42 Nickli Üye
    den Alıntı Mesajı göster
    yahu konuyu açan arkadastan özür dileyerek yazmak istiyorum gereksiz yere polemil yapmayın diyor bir arkdasta 2012 ocagın 3 de yatmıştı polemigi başlatıyor patladınız mı dün bir bu gün iki yattıgında arkadaslar yatıgını yazar ha bir kere de devletten allah razı olsun diyen yok sonuçte devletimiz karşılıksız bir ücret ödüyor gereksiz yere polemik yapmayalım
    kendini dilenci yerine koymana hayret ettim doğrusu.. bak sana söyleyeyim arkadaşım .. dilenci değilsin ..! işini layıkıyla yapıyorsan , onurlu ve toplumda gurur duyulan birisin .. devlet senden rıza değil , verdiği işi doğru düzgün yapmanı istiyordur..

yani iş rızaya kaldıysa.. o zaman avrupa birliğinden daha fazla rıza dile , aldıüın paraların buyuk bir kısmı da oradan gelmekte

tabi bir de devlet "sana" karşılıksız ücret ödüyorsa, git hepsini geri iade et.. zira ben butun engelli dostlarının, bu ucreti hakettiğini düşünüyorum ...
    orcunaral likes this.

Üye
    alakasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar yanlış bilgi vermiyelim devlet bu maaşı engelliye degil bakana vermekte ha bu gün ha yarın almışsın oay içinde verilmekte neyin tartışması yapılıyor anlamak mümküdegil bu emekli maaşı degilki tc sine bakılıp verilsin boşa bir gürültüden başka birşey degil yaptıklarınız

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Entries
    151

Arkadaşlar lütfen bu başlık altında ''Ocak ayı evde bakım maaşı'' yatan iller konusu dışında başka konularda hele hele tartışmalarda bulunmayın. Bu başlığı bir çok kişinin takip ettiğini gereksiz tartışmalarında takibi zorlaştırdığnı unutmayın.

Üye

arkadaşlar işallah bu haftabaşlar hdi samsun

cilginpalet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MEMLEKETİM TRABZON YAŞADIĞIM YER KUŞADASI ANCAK BİZE HER YER TRABZON

HENNESSY eline yüreğine sağlık arkadaşım dersin biz dilenci devlette bize sadaka veriyor EDİTÖR arkadaş ozaman sileceksin o yorumları yoksa cevap yazmak zorunda kalıyoruz şahsen benim zoruma gidiyor o yorumlar ben bu ülkeye 18 ay askerlik yapmışım 93 94 de 1 arkadaşım kollarımda şehit olmuş bende vurulmasamda 3 pusu 10 çatışmadan sağçıkmışım çürük raporu alıp brileri gibi askerden kaçmamışım bu ülkeye kaza yapanakadar vergimi ödemişim bu devlet tabiki ihtiyacım ve engelim varsa bana bu maaşı verecek elim kaçakçısına tazminat ailelerinede maaş bağlıyorsa banada bağlamak ZORUNDADIR arkadaş bıktık artık bazı arkadaşların adeta kendilerini ve tabiki bizleride aşağılık gösterip devletin adeta sadaka alıyorsunuz şükredin demesinden yani bunların siyasi görüşü malum partili olabilir ama burası bunun reklamını yada övmesini yapılacak yerdeyil SAĞLAM İNSANLARIN ZATEN BİZLERİ AŞAĞILAMASI YETER BARİ KENDİNİ ENGELLİ GÖRENLER KENDİLERİNE SAYGILI OLSUNNN biz engelliler BU ÜLKENİN ASALAKLARI DEYİLİZ ÇOK SİNİRLENDİM O YORUMA LÜTFEN KUSURADA BAKMASIN KİMSE

Üye

ocak ayi maaslari yatmaya basladimi acaba

Üye

Sponsor Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, ziraat bankasının kestiği hesap işletim ücretlerini geri alan var mı? Bir de ne kadar yıl geriye dönük ödeme yaptılar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)