Bu konudan haberdar edilenler

Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
    Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Yazıları
    436
    Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    3 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Kategori Yöneticisi
    Blog Yazıları
    436
    Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    3 Konu

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

tercih yaparken unutmayın

tercihleriniz insana karşı yapacağınızı unutmayın. 1. tercih bitmiş olabilir ama 2 tercih olacak cevrenizde atanmamış birçok kişi olduğunu bu arkadaşların ne tip yeterlilikleri olduğunu nasıl tercih yapacaklarını anlamak için 1. tercihte neleri tercih ettikleri hangi illeri tercih ettiklerine bakın. bu size nerede durduğunuzu anlamanız hakkında yardımcı olacaktır.

Üye
    derderbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

yahu gazoz agaci evde coluk cocuk benden biseyler isterken ben karsilamazken nasil tospembe hayata gulumseyim hayatim kaymis dunyam zindan oldu devlet bosislerle ugrasiyor 20bin engelli atamasi yapmak zormu 100bin suriye cakallarina bakarda soz verdigi engellisini niye atamiyor hayatim kaymis benim

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

derderbo burda moralinizi bozmayın denmek istiyor biliyorum herkes zor durumda atananlar tebliğlerini bekliyor evde boş boş onlarında sıkıntısı aynı. atanamayanlar da tercihlerin bir an önce olmasını bekliyor.

şunu unutmamak gerek burada hepimiz birbirmize yardımcı olmaya calışıyoruz. bu konuda bu şekilde kazanamayan arkadaşların moral bakımından çökmemesi için oluşturuldu.

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

bakan hanim trt de bu aksam konustu atamalar hakinda hicbir dedigi anlasilmadi izleyipte anlayan varsa burda paylassin basladi yalan dolan soylemeye hayatim kaydi birdaha izledikten sonra

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

yıl sonuna kadar dediği benim kendi tahminim kasım ayıdır. buda başbakanın 4 ayda bir yapılacak tercih gündemine uyuşmakta. şu anda söylediği 21000 kadrodan 5000i yerleştiği ancak 2000 kadro nunda yıl sonuna kadar yerleşeceği bu kadroların engelli arkadaşların şartlarına uymadığından uygun hale getirilip tekrardan kadro açılacağıdır.

benim anladığım bu. izleyemediğim için internetten okuduğum kadarından yorumladım.

Kategori Yöneticisi
    Blog Yazıları
    436
    Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    3 Konu

Selam derderbo ,

Yazımın başında da belirttiğim gibi ben sadece çok fazla sıkıntıda olduğunuzu hissettiğim için, sizlere bir parça da olsa moral verebilmek adına o yazılarımı yazdım. Üzgünüm ben de en az sizin kadar arkadaşlarım inanın hayat toz pembe değil tabii ki değil bunun böyle olmadığını ben de en az sizler kadar iyi biliyorum. Bu konuda bir şüpheniz olmasın ben de sizlerden çok daha farklı bakamıyorum bu yaşananlara. Ömss olayının yarattığı kabus bulutlarını bir nebze olsun dağıtmak istedim sadece.

Ömss ile atanan arkadaşların bile sıkıntıları, bu konuda ki tedirginlikleri devam ederken ve henüz yerleştirilmeleri ve akıllarındaki cevapsız soruları yanıtlanamadığından henüz tam bir kaos ortamı yaşanmakta. Bizler bu kadar belirsiz bir ortamda birbirimize destek olamazsak başka hangi zaman olabiliriz ki? Marcus arkadaşım bu konuda sizlere elinden geldiğince yardımcı oluyor ben sadece bir parça enerji vermek, sizlerin üzüntüsünü paylaşmak istedim o kadar.

Derderbo, hayat toz pembe değil elbette ama bizler şimdi hayatı umutsuzluğumuzla birleştirip kapkara görmek istersek işte o zaman düştüğümüz karamsarlıktan nasıl aydınlığa çıkabiliriz ki? Sen güçlü olmazsan ve umutlarını bırakırsan senden umutlu çocuklarına nasıl umut verebilirsin ki?. Her şey düzelecek derderbo sen de kendine bir parça gayret vermeyi dene ve dayanmaya sabırlı olmaya çalış yalnızca . Kendini ve gelecek hayallerini bırakma kardeşim olur mu?

Sevgiyle , dostlukla, sağlıcakla kal,

Üye
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

gazoz agaci arkadasim sizden ozur diliyorum tepkim size degildi bakanin konusmasini izleyince cin carpmisa dondum omss 1.atamalarinda 9 agsta ato salonunda bizzat bakan fatma hanimla konustum 2.atamalar ne zaman olacak diye sordum ekimde kesinlikle olacak diye soyledi puanimi ve hangi alandan sinava girdigimi sordu cvabini alinca kesinlikle atanirsin dedi 2.atamalarda dedi.bu sorumdan sonra butun salondakilere 2. Atamlr ekmde olacak dedi nerden nereye buyrun

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

teşekkür ederim derderbo.

bakan şahin'in tarihler konusunda problem yaşadığını biliyoruz. bu sınavın yeni olmasından dolayı sürekli olarak bir tarih karmaşası yaşattılar kendilerine. gerek sonuç açıklanmasında gerek tercihlerde. başbakana yalnış bilgi vereceklerine inanmıyorum bence temmuzdan dört ay sonra yani kasımda tercihler olacak. içini rahat tut kardeşim.

Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)