Comfort Plus KY-914C Engelli Çocuk Yürüteci

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Comfort Plus KY-914C Çocuk Hemipleji ve Alt Ekstremite Eğitim Yürüteçi, engelli çocukların hareket kabiliyetini kolaylaştırmak ve mümkün olduğunca fazla bağımsızlık kazandırmak amacıyla tasarlanmış bir yürüteç modelidir. İşte bu ürünün bazı özellikleri:

comfort-plus-dm-914c-yürüteç-resim-1-Photoroom.jpg

• Paslanmaz Krom Kaplı Profilden Üretim: Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir.
  • Boy Yüksekliği Kolayca Ayarlanabilir: Kullanıcının boyuna uygun olarak yükseklik ayarı yapılabilir.
  • Kullanıcı Fren Sistemi: El freni sayesinde kullanıcı, istediği zaman yürüteci durdurabilir.
  • Frenli Tekerlekler: Güvenli bir kullanım için tekerleklerde fren sistemi bulunur.
  • 8 Adet Tekerleklidir: Manevra kabiliyetini artırmak için 8 adet tekerlek mevcuttur.
  • Bacak Arası Desteği: Hasta bir şekilde düşse bile zarar görmez.
  • Egzersiz ve Rehabilitasyon İçin İdeal: Kas gelişimini sağlar ve mevcut hastalığın ilerlemesini engeller.
  • Taşıma Kapasitesi: 200 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
Comfort Plus KY-914C Çocuk Hemipleji ve Alt Ekstremite Eğitim Yürüteçi, çocukların günlük yaşamlarını daha bağımsız ve rahat bir şekilde sürdürebilmeleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda egzersiz yapmak ve kasları güçlendirmek için de ideal bir üründür.

Satın almak için tıklayın:>> Comfort Plus KY-914C Engelli Çocuk Yürüteci

Tekerlekli Sandalye