gülümse_hayata

Tüm Site Üyelerimizin ve Yönetici Arkadaşlarımın Yeni Yılını Kutluyorum

Rate this Entry
by , 31-12-2016 at 15:48:42 (887 Hit)
Acısıyla tatlısıyla bir yıl'ı daha geride bırakıyoruz. Hepimiz 2016 yılında iyi kötü bir çok olay yaşadık maddi manevi bir çok problemlerle uğraştık. Üzüntülü günlerimizde oldu mutlu hissettiğimiz günlerde, ama sitemizde hep birlikte olmaya çalıştık sıkıntılarımızı paylaşmaya, paylaştıkca azaltmaya çalıştık. Tüm yönetici arkadaşlarımın da yaptığı gibi bende kendi adıma elimden geldiğince bilgim yettiğince siz üyelerimize yardımcı olabilmek için hep burdaydım.Allah nasip ettiği sürecede bu çok sevdiğim http://engelliler.gen.tr sitesinde sizlerle olmaya devam etmek isterim. 2016 yılının bu son gününde bütün yönetici arkadaşlarıma ve siz değerli üyelerimize ayrıca https://www.facebook.com/Engellilergentr sayfamızda bizleri yalnız bırakmayan tüm takipçilerimizede yeni yılda bütün güzellikleri diliyorum.

Hayal ettiğiniz ne varsa en küçükten en büyüğe kadar hepsinin gerçek olmasını diliyorum. Yeni yılda ilk önce hepimiz için sağlık diliyorum, terörün o soğuk yüzünü bir daha görmememizi rabbimden diliyorum. Kimsenin canının yanmadığı olumsuzlukların bittiği, birliğin beraberliğin daim olduğu , önyargıların yıkılıp insani duyguların hep ön planda olduğu,birbirine değer veren,anlayış gösteren, bir tek kendini düşünmeyip herkes için empati kurabilen bir toplum olabilmemizi diliyorum. Adil yönetildiğimiz bir ülke olmayı ,her vatandaşın eşit haklara sahip olabilmesini ve herkesin ama herkesin çok mutlu olmasını diliyorum.

Yeni yılınız kutlu olsun sevdiklerinizle huzur içinde , sağlıkla, mutlulukla geçecek yepyeni güzel bir yıl diliyorum.


İsim: U160 BEYAZ KARE.jpg
Görüntüleme: 76
Büyüklük: 55.6 KB (Kilobyte)
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Kategorisiz

Yorumlar

 1. Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Aynı dilekleri bende paylaşıyorum. Ama dün yaşanan acı olay sonrası 2017 kabus gibi başladı. Dilerim bu olay 2017 nin son acı olayı olur.
  gülümse_hayata likes this.
 2. gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İnşallah Halil bitsin artık terör diye dualar ederken yeni yılın ilk saatlerinde yaşanan bu acı olay gerçekten çok üzücüydü.
  Dilerim son olsun artık.
  Halil Yılmaz likes this.

Giriş

Giriş