Hataylı_72

Dağa küsmüş fare ve kumsaldaki ayakizleri

Değer Biç
Yazan [22-02-2021 saat 12:47:19] (11 Hit)
Ağaçtan düşen bir yaprağı izledim.
Tıpkı benim ömrümden harcanan zamanı temsil ediyordu. Bir de üstünde durduğu çimlerin üstünde oturup muhabbet edenleri. Tamam çok güzeldi doğayla buluşmak. Peki yenilen çekirdekleri atmaları, çimleri ezmeleri neydi ki peki?
Hayat böyle bir şey miydi..Güzellikletin tadına bakmak, arkandakilere ise hiç umursamadan çekinmeden enkazlar bırakmak mı?
Hayatın her alanında böyleydi ve değişmeyeceği malum. Kurallar dedim kendi kendime..Belki de insanlar kuralları bir düzen için icat etmişler. Peki dedim yine kendime medeniyetin beşiği toplumlarda bir bela ile nasıl oluyor da maskeler düşebiliyor gerçekler su yüzüne çıkabiliyor?
Hep kendim sorup devamını getiriyorum..Buna devam etmesem iyi olacak. Nitekim dağa küsmüş fareyim ben ve dağın haberi yok yada sahildeki bir kum tanesiyim sadece. Sahildeki güneşliklerde oturacaklar ve o kum tanelerini sadece basmak için kullanacaklar belli iken sorulara son vermeleyim. Dağ sen burnunu yükseltmeye devam edebilirsin. Ben de kalkıp gideyim oturduğum şu yerden
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Bloglar , ‎ Yaşam İnsanlar

Yorum

Giriş

Giriş