izmirdenhaberler

 1. Ne zamana kadar ertelenecek

  Yazan [30-07-2020 saat 11:42:51]
  Ne zamana kadar ertelenecek. Yine toplu taşımadaki süre korona virüs bahane edilerek ertelendi. Bu ertelemeler yarın yine nasıl olsa ertelenecek düşüncesiyle hiçbir tedbir ve çözüm üretilmeyecek.

  Yasayı geri çekme imkanları yok ama uygulamasını erteleyerek engellileri ev hapsine mahkûm ediyorlar.

  Geçen yıl Ankara minibüsçüler odası müjdeler veriyordu anladığımız kadarıyla bu müjdeler devam edecek. Engelliler için siz hangi hakları ...
  Kategori
  Diğer
 2. Kafama Kavurma Çarptı

  Yazan [30-07-2020 saat 11:07:01]
  Kafama Kavurma Çarptı. Yarın bayram imkânı olanlar Kurban kesecek. Allah kabul etsin. Aslında borçlarım olmasına rağmen bu sene bende kurban kesmeye niyetlendim ama güvendiğim arkadaşlar kredi kartıyla kurban kesme işlemi yapmıyorlar.

  Bizim güvendiğimiz kişilerle bu işlemi yapmamız gerekir kesip doğrayıp elimize teslim etmesi gerekir. Neyse inşallah gelecek yıllarda.

  Kurbanı kesince bazıları hemen mangal yapar. Benim gibi eskilerde kalanlarsa ...
  Kategori
  Diğer
 3. Kurban bağışı alıyor musunuz

  Yazan [29-07-2020 saat 16:57:46]
  Kurban bağışı alıyor musunuz. Bugün öğle arası derneğe bir arkadaş geldi. Kurban bağışı alıyor musunuz dedi. Binde alamıyoruz dedim. Çünkü yardımların amacına uygun olarak değerlendirilmesi gerekiyor.

  Kurbanla ilgili bir organizasyon yapmak gerekiyor. Şimdilik bizi aşar ama ileride daha çok görünür olabilirsek neden olmasın.

  Görünürlükte istediğimiz durumda değiliz. Birçok dernek ve vakıf bu işleri yapıyor ve uzmanlaşmış ...
  Kategori
  Diğer
 4. Bayram Geliyor

  Yazan [29-07-2020 saat 12:07:56]
  Bayram Geliyor. Eskiden yalnız olduğum için bayram gelmiş neyime diye şarkılar söylerdim. Şimdi artık kaderime razıyım.
  Yastık değişse ’de kader değişmez fikrine kendimi alıştırıyorum. Hiçbirini ve hiçbir şeyi abartmıyorum. Bol bol yatıp telefonumla oynarım sosyal medya haberler şarkılar derken gün biter gece uyurum.

  Memlekete gitsem şimdi herkes bahçelerde özel aracın olması gerekir köye artık otobüs gidiyor ama ne çare artık köyde ...
  Kategori
  Diğer
 5. Bende en paralıyım

  Yazan [21-07-2020 saat 11:09:39]
  Bende en paralıyım. Şaşkınlığımı üzerimden atmaya çalışıyorum ya Rabbim bu ne hız ne zarafet biliyorsunuz bir aydır vakıf bank yapı kredi kartlarını getirmeyen kurye netin eziyetiyle uğraşıyoruz bu sabah internetten en paraya baş vurdum. Daha önce İsmail Sabancı arkadaşım önermişti. Saat dokuz gibi bir telefon aldım. diyor ki en para işlemleri için iş yerine geleceğiz. Bir arkadaşımız geldi. İşlemleri yaptık şahit yok imzaları attık uygulamayı indirdik. ...
  Kategori
  Diğer
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Giriş

Giriş