izmirdenhaberler

 1. Şahitle işlem yaptı dersin

  Yazan [24-08-2020 saat 14:22:18]
  Şahitle işlem yaptı dersin. Daha önce yazılarında vakıf bank ve finans bank kredi kartımı kurye net getirmediği için iptal etmiştim sonra en paraya geçtim o zamanlar problem çıkar diye halk bankasından da kredi kartı istemiştim.

  Bugün kurye net kredi kartını getirdi. Şahitsiz işlem yaptı sonrada şahitle işlem yaptı dersiniz çünkü biz onları şikâyet ettiğimiz için mecburen şahitsiz işlem yaptılar maalesef kurye net görmeyenlerden şahit istiyor. ...
  Kategori
  Diğer
  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 2dbd49ba-f5e3-49eb-81fe-249a6755471a.jpg  
 2. Radyo kulemi istiyorum

  Yazan [24-08-2020 saat 10:49:29]
  Radyo kulemi istiyorum. Değerli arkadaşlar yanlışlıkla radyo kulesi uygulaması silindi. Uygulamada kaldırılmış bu mesele beni biraz üzdü iyi bir radyo dinleyicisiyim gerçi farklı uygulamalar var ama radyo kulesi başkaydı. Gerçi bilgisayarımda Winamp radyolar var ama ciddi bir kolaylıktı.

  Siri kısa yolu birde siri kısa yolunda 25 tane radyom vardı onlarda rahmetli oldu. Neyse alışacağız olmadı ibreli radyomuzu çıkarıp dinleyeceğiz ama farklı illerin ...
  Kategori
  Diğer
 3. Kısa tatil

  Yazan [24-08-2020 saat 10:06:24]
  Kısa tatil. Perşembe günü maske mesafe ve temizlik kurallarına uyarak deniz keyfi yaptık. Zaten benim yüzdüğüm yerede herkes gelemez.

  Cuma günü Akhisar otobüsüne bindim. Ben çantamı hazırlamışım Hes kodu falan ama kimse Hes kodu falan sormadı. On beş lira para aldı. Birde demez mi yanına birisi otura bilimi dedi bende otursun dedim.

  Denetim falanda yok zaten. Kısa yolculuktan sonra Akhisar’a indim. Birde ne göreyim kaldırımda sarı çizgi ...
  Kategori
  Diğer

Giriş

Giriş