izmirdenhaberler

 1. Whatsapp’tan kaçış bizi de vurdu

  Yazan [30-01-2021 saat 15:57:32]
  Whatsapp’tan kaçış bizi de vurdu. Son günlerde Whatsapp güvenlik meselesi yüzünden kaçışlar başladı. İnternette gizlilik diye bir mesele zaten yok.
  Olayın bize bakan kısmını anlatayım Whatsapp gurupları ve mesaj listelerimiz vardı. Bu sayede üç binden fazla kişiye ulaşıyorduk. Bazıları Whatsapp’ı terk edince kişiler azaldı e biz de Telegram ve Bip de hesap açtık inşallah oralarda da daha çok kişiye yazı göndereceğimiz sistemler olur.
  Üye ...
  Kategori
  Diğer
 2. Soba başında uyumak

  Yazan [30-01-2021 saat 15:39:01]
  Soba başında uyumak. Aşağı yukarı her yıl bu hayalimi yazarım. Bu sene salgın nedeniyle gerçekleşmesi zora girse de yine de yazayım. Eski sobalı evlere gitmek bir kaç gün kalmak ne güzel olur. Soba gürül gürül yanacak üzerinde su kaynayacak ve ben yanında uyuyacağım kedide sobanın altında uyuyacak su ve kedinin horlama eşliğinde bende hayallere dalarak uyuyacağım.
  Sabah kahvaltısı kızarmış ekmeğe sürülen yağ ve benzeri yiyeceklerle güzel bir kahvaltı. ...
  Kategori
  Diğer
 3. Öneri

  Yazan [30-01-2021 saat 15:14:22]
  Öneri. Değerli arkadaşlar. Engellilere hizmet veren kurumların ilgili mevzuatı bildiğini düşünüyor musunuz ben hayır diyorum. Karakolda ifade veriyorsun şahit istiyor Bankalarda ve Noterlerde şahit dayatması maalesef devam ediyor.
  Geçenlerde bir arkadaş aradı. Sosyal hizmetlerde bakım ödeneğiyle ilgili sorun yaşıyor. Görevli diyor ki senin raporu aldığın kuruma resmi yazı yazacağız ve oradan aldığımız gerçek mi doğrumu yazısına göre karar vereceğiz. ...
  Kategori
  Diğer
 4. Erişilememe Yılı

  Yazan [29-01-2021 saat 13:06:47]
  Erişilememe Yılı. Sayın Cumhurbaşkanımız 2020’yi Erişilebilirlik Yılı olarak ilan etti. Ben kamu görevlilerinin bu ilanı ciddiye aldığını düşünmüyorum. Toplu taşımada bir yıllık erteleme en belirgin örneği. İkincisi kamu ve kamuya Açık binaların çoğuna cezalar kesilmedi. Merkezi ve yerel idarelerde yeterince işaret dili tercümanı yok.
  Engellilerle ilgili Bakanlığın Görme engelliler ve İşitme engelliler için yayınları çok az. Toplu taşımalarda ...
  Kategori
  Diğer
 5. Acil Durum ve Önemli Telefon Numaraları Listesi

  Yazan [26-01-2021 saat 20:51:44]
  Acil Durum ve Önemli Telefon Numaraları Listesi
  Çocuklar, yaşlılar ve erişkinler için acil durumlarda hatırlanması kolay sayılardan oluşturulan acil durum numaraları, olaylara hızlı müdahale imkanı sunduğundan, pek çok insanın hayatta kalmasına, yaşanması muhtemel birçok maddi ve manevi kaybın önüne geçilmesine hizmet ediyor.
  Ancak bilgi, şikayet ve destek benzeri farklı ihtiyaçlarımız söz konusu olduğunda, aranan çözümün hangi kurumu ne derecede ...
  Kategori
  Diğer
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Giriş

Giriş