izmirdenhaberler

Üşüdüm Üstümü Örtsene Anne

Değer Biç
Yazan [10-05-2020 saat 11:45:06] (83 Hit)
Üşüdüm Üstümü Örtsene Anne. Karnında taşıyan sırtından indirmeyen acı tatlı günlerimizde yanımızda olan. Bedenimizi ve ruhumuzu besleyen Annemiz.

Ben soğuk bir kış gününde yitirdim onu meğer ne doldurulmaz bir boşluğun varmış. Söylemeden hayatımdaki sırları rüyasında gören ve ağlayan Anam seni unutmak mümkün mü hayatını kaybetmiş tüm Analarımıza Rahmet olsun.

Şehit Anneleri her bayramda çocuğunun yolunu gözleyen Şehit Annelerimiz ellerinizden öpüyor ve Anneler Gününüzü kutluyoruz. Fatihalar ve Dualar sizinle.

Sağlık Çalışanları. Bir salgın dönemini yaşıyoruz bu dönemde Sağlık çalışanı Anneleri çocuklarından ayrılar. Yüreklerine taş basıp bizlerin Sağlığı için gece gündüz çalışıyorlar. Sizlerinde Anneler günü Kutlu olsun onların en büyük dileği bizim kurallara sıkı sıkı sarılarak bu dönemi atlatmamız bizde kurallara uyalım. Anneler çocuklarıyla kucaklaşsın.

Engelli Anneler. Çocuklarını çoğu zaman el yordamıyla ne yapacağını bilmeden ve çoğu zaman kimsenin yardımı olmadan çocuklarını büyüten Engelli Anneler.

Engelli Çocuğu olan Anneler. Bana bir sağlıklı çocuk veremedin sözünün incitilmiş’liğini içine atan ve zorluklarla çocuklarını büyüten engelli çocuğu olan Anneler sizlerinde Anneler gününüz kutlu olsun Anneliğin kutsallığını arkaya atmaya çalışan çağdaş hurafelere boş verelim onlara Dualar edelim onlar olmasaydı bizim hayatımızın tadı tuzu olmazdı. Üşüdüm üstümü örtsene Anne. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Diğer

Yorum

Giriş

Giriş