izmirdenhaberler

Berbere gitmem

Değer Biç
Yazan [07-08-2020 saat 10:27:30] (35 Hit)
Berbere gitmem. Şu salgın döneminde sakal tıraşımı kendim oluyorum. Saçlarım çok uzarsa makinemiz var. Çağırıyorum gençlerden birini sıfıra tutturuyorum.

Şu ağustos geçsin eylülde kabak olarak gezeceğim. Sıfır vaka sıfır ölüm olana kadarda berbere uğramayı düşünmüyorum.

Gerekli önlemler alınıyor deniyor ya ben inanmıyorum. Bu yazıyı aylar önce tasarlamıştım. Ama yazmamıştım bugün yazmamı gerektiren bir olay oldu.

Benim bir berberim var. Her hafta önceden sakal tıraşı olmaya giderdim. Oda saçlarım uzamadan ya saçlarıda keselim derdi. Şu günlerde uzayan saçlarımı şampuanlayıp yıkayıp çıkınca aaa benim saçlarımda varmış diyorum.

Neyse iş yerindeyim telefonlara bakıyorum. Bir yandan önümde cep telefonumla oynuyorum. Bir telefon geldi. Yazıyı yazarken de iş telefonu çaldı ve bağladım. İsmini vermeyeyim ben berber falanca. Nasılsın seni özledik falan.

Yahu biz jiletle sakal tıraşı yapıyoruz dedi. Ben zaten kuralların uygulandığına inanmıyordum. Ve böylece uygulanmadığını kulaklarımızla duymuş olduk. Kem küm deyip telefonu kapattım.

Bu yazıyı da yazdım sizler bilinçli olun. Yahu bizim gibi anasız babasız yarsız yarensizmisiniz kesin birbirinizin saçlarını bizim saçlarıda kesen bulunur.

Bu Müslüm’ün seven bulunur elbet şarkısı gibi olsa’ da boş verin bugün Cuma bayramı mutlu ve huzurlu olun. Ben her gün saçımı şampuanlayıp çıkıyorum dışarı saçlarımı elleyince vay diyorum benim saçlarımda var.

Berber abartmıyorum ayda iki kez saçımı kesiyordu saçlarım büyümeye fırsat bulamıyordu. Acaba saçlarımı uzatsam bana yakışır mı tabi gençler kadar değil cumanız mübarek olsun. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Diğer

Yorum

Giriş

Giriş