izmirdenhaberler

Şahitle işlem yaptı dersin

Değer Biç
Yazan [24-08-2020 saat 14:22:18] (56 Hit)
Şahitle işlem yaptı dersin. Daha önce yazılarında vakıf bank ve finans bank kredi kartımı kurye net getirmediği için iptal etmiştim sonra en paraya geçtim o zamanlar problem çıkar diye halk bankasından da kredi kartı istemiştim.

Bugün kurye net kredi kartını getirdi. Şahitsiz işlem yaptı sonrada şahitle işlem yaptı dersiniz çünkü biz onları şikâyet ettiğimiz için mecburen şahitsiz işlem yaptılar maalesef kurye net görmeyenlerden şahit istiyor.

Bir sürü kart en paraya geçtim oda bazı yerlerde sıkıntı çıkarıyor o yüzden onu iptal edeceğim vakıf banktan kredi kartı istedim şubeden alacağım halk banktan gelenide iptal edeceğim kurye net eziyeti böylece bitecek bu tarz yanlış uygulamaların ağır cezaları olmalıdır bir iki aydır kurye net mağduriyeti yaşıyorum.

Halk bankın kredi kartı en az on gün önce haber verildi ama mecburen şimdi getirdi aldım ama iptal edeceğim almayacaktım ama şahitlimi şahitsiz mi işlem yaptığını öğrenmek zorundaydım birde eğer kredi kartını getirmeseydi bir ay bekleyecek ve ilgili kurumlara şikâyet edecektim çok şükür kurye net eziyetinden kurtuldum.Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93
Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi blogs/izmirdenhaberler/attachments/10871-sahitle-islem-yapti-dersin-2dbd49ba-f5e3-49eb-81fe-249a6755471a.jpg  
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Diğer

Yorum

Giriş

Giriş