izmirdenhaberler

Kredi kartı imtihanları

Değer Biç
Yazan [25-08-2020 saat 16:27:58] (44 Hit)
Kredi kartı imtihanları. Şu kapitalizmin mabetleri bankaları sevmem ama sistem onların üzerinden yürüyor. Kurye net eziyeti yüzünden Vakıf ve Finans bank Kredi kartlarını kurye net getirmediği için Kredi kartlarımı iptal ettirmiştim.

En para şaşırttı. En paradan Kredi kartı almıştım ama bazı post cihazlarında çalışmadığını gördüm bu birkaç kez olduğu için bugün Kredi kartını iptal etmek için en para müşteri hizmetlerini aradım oda bana demez mi hesap kesimi olacak borcunuz belli olacak ondan sonra diyor borcumu soruyorum söylüyor bende hesap kesim tarihini bugüne aldım borcumuda ödedim yarın iptal edeceğim.

Halk bank kartı iptali kurye net yüzünden birkaç kart baş vurusunda bulunmuştum. Bugün halk bank kartını iki dakikada iptal ettirdim.

Vakıf bank Kredi kartıma kavuştum. En sonunda tekrar Vakıf bank Kredi kartına baş vurdum şubeye gelsin dedim. Şubeye gidip aldım zarfı açtım geçici şifre yok meğer telefona mesaj geliyormuş ikinci kez bankada bekleyerek işlemim yapıldı ve marketten alışveriş yaparak kartımıda kulanmış oldum. Yarında hesabım kesilince en parayı iptal ettireceğim bu işte çözülmüş olacak. Salih Arıkan, Tel: 0506 514 96 93
Etiketler: Yok Etiketleri Düzenle
Kategori
Diğer

Yorum

Giriş

Giriş