Diğer

Herhangi bir kategoriye dahil değil

 1. İletişim Ağlarımız

  Yazan [Bugün saat 15:56:53]
  Türkiye Beyazay Derneği İzmir Şubesi, Faaliyetleri ve Etkinliklerini takip ederek Tanıtım desteklerinizi bekliyoruz. İletişim Ağlarımız. Aşağıdadır. Teşekkür ederiz.
  Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/saliharikan4
  Twitter sayfamız: https://twitter.com/saliharikan77
  İnstagram: https://www.instagram.com/izmirliengelliler
  Yaay; https://yaay.com.tr/saliharikan
  Telegram Kanalımız; https://t.me/SalihArikan45
  Bip Kanalımız; https://channels.bip.ai/join/saliharikan ...
  Kategori
  Diğer
 2. Bir Yardım Hikâyesi

  Yazan [Bugün saat 14:24:20]
  Bir Yardım Hikâyesi. Yardım etmek çok güzel ihtiyacını karşıladığınızdaki gönül rahatlığı harika. Bu işler uzmanlık işi Kızılay İHH Deniz Feneri Ribat Vakfı İnsan Der ve diğer kuruluşlar uzman ekipler oluşturuyorlar.
  Biz görmeyenler için hele de çok zor. Geçenlerde ev mobilyaları verilecekti. Bizde duyurusunu yaptık sonradan öğrendik ki ürünler eskimiş. Yani bazen insanlar çöpe gideceğine başkaları alsın mantığında oluyor. Dünde bir koltuk ...
  Kategori
  Diğer
 3. Kelle paça günleri

  Yazan [Dün saat 15:52:45]
  Kelle paça günleri. Biliyorsunuz cuma gecesi Elektriklerimiz borcumuzu ödediğimiz halde ve hiç bir tebligat yapılmadan kesildi. Biz hala üşütmenin etkilerini yaşıyoruz.
  Her gün öğlen mercimek akşamları da Kelle paça çorbası ve diğer destekler ve Rabbimizin yardımıyla ayaktayız. Pazartesi ben şiddetli öksürük nöbetleri geçirdim arkadaşım benim öleceğimden korktu.
  Bu sefer o halimle ben onu teskin etmeye çalıştım. Şimdi ikimizde daha iyiyiz ama ...
  Kategori
  Diğer
 4. Görme engellilerden kaçmayın

  Yazan [20-01-2021 saat 15:43:15]
  Görme engellilerden kaçmayın. Gözü kapatma bantlama eline baston alıp yürümeye çalışma haberleri beni epeyce sinirlendiriyor. Bir arkadaşımın uyarısıyla kelimeleri seçimin sinirlendiğini belli ediyor demişti. Bende okuduğum haberin üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra yazıyorum. Ben engelli farkındalığının birbirimizi anlamaya tanımaya çalışarak ve birlikte yaşama kültürünü arttırarak olacağına inanıyorum. Geçenlerde Bir arkadaşım İzmir’de ikinci ...
  Kategori
  Diğer
 5. Hırsız A101

  Yazan [20-01-2021 saat 14:11:50]
  Hırsız A101.Salgın döneminde E-Ticaret gelişti. Ben bu hizmetlerden faydalanıyorum. Çoğunlukla sıkıntı çekmedim. ÇAYKUR’dan çay siparişi vermiştim. Üç paketini kargocu çalmıştı. Sağ olsun ÇAYKUR marka bir firma olmanın gereğini yaptı ve bana tekrar Çay gönderdi.
  A101 kapıda uygulamasından daha önceleri de alışveriş yapmıştım delik bidonlu klorak göndermişlerdi. Eksik ürün olan limonu da bir gün sonra getirmişti. Bir keresin dede çok geciktirdiği ...
  Kategori
  Diğer

Giriş

Giriş