Son Blog Mesajları

 1. İşgaliye kaldırılsın

  Yazan [Dün saat 09:58:16]
  İşgaliye kaldırılsın. Aile bakanlığı atölye çalışmaları yapacakmış. Belediyedeki teknik personele kaldırım nasıl olmalıymış falan filan.
  Herkes her şeyi biliyor. Sadece merkezi hükümetin kararlılığı şart. Belediyeler işgaliye meselesine bir düzen getirilmeli. Öncelikle halkın olan kaldırımları işgaliye ödenerek te olsa işgal edilip sonrada gerekli denetimlerin yapılmaması ve kaldırımların yürünemez hale gelmesinde işgaliye kanunu vardır. ...
  Kategori
  Diğer
 2. Desteğiniz Güçlü Olmalı

  Yazan [23-02-2021 saat 18:08:25]
  Desteğiniz Güçlü Olmalı.1997’di sanırım derneğimize liseli bir genç olarak üye olmuştum. Üye defterindeki resimle bu günkü arasında dağlar var.
  Küçük yaşta babamı kaybetmiştim körler okulundan sonra Devlet parasız yatılı olarak Cumhuriyet lisesinde okudum. Bir yıl sonrada uşakta fakülte okudum.
  Uzun yıllar işsiz gezdim. Sonra iş ve evlilik. Sonra boşanma 2000’li Yıllarda yöneticiliğe başladım 2006’da şube başkanı oldum.
  Ailem ...
  Kategori
  Diğer
 3. Ev hayali

  Yazan [23-02-2021 saat 17:23:31]
  Ev hayali. Hayat sürprizlerle dolu. Bazen ummadığınız haberler alıyorsunuz. Bizde bu gün beklemediğimiz bir haber aldık.
  Aslında bu habere üzülmedik sadece belki biraz hazırlıksız yakalandık. Hayat ölümde öyle değil mi ansızın gelir çalar kapanı.
  Şimdi hayalimde bir ev var. Bir oda bir salon tuvaleti banyosu içinde tek başına bir hayat. Evet, zor olacak ama alışacağım. Yeni başlangıçlar yeni dostlar yeni bir muhit derken değişim başlayacak. ...
  Kategori
  Diğer
 4. Dağa küsmüş fare ve kumsaldaki ayakizleri

  Yazan [22-02-2021 saat 12:47:19]
  Ağaçtan düşen bir yaprağı izledim.
  Tıpkı benim ömrümden harcanan zamanı temsil ediyordu. Bir de üstünde durduğu çimlerin üstünde oturup muhabbet edenleri. Tamam çok güzeldi doğayla buluşmak. Peki yenilen çekirdekleri atmaları, çimleri ezmeleri neydi ki peki?
  Hayat böyle bir şey miydi..Güzellikletin tadına bakmak, arkandakilere ise hiç umursamadan çekinmeden enkazlar bırakmak mı?
  Hayatın her alanında böyleydi ve değişmeyeceği malum. Kurallar ...
  Kategori
  Bloglar , ‎ Yaşam İnsanlar
 5. Hayalimdeki Yer

  Yazan [21-02-2021 saat 17:41:04]
  Hayalimdeki Yer. Türkiye Beyazay Derneği 1992 Tarihinde İstanbul’da 1995 Yılında İzmir’de şube açtı 2000 Yılında İzmir’de kendi hizmet binasına kavuştu derneğimiz yurt içi ve yurt dışı şubeleriyle uluslararası bir dernektir.
  İzmir’in yeri. İzmir’de kendi hizmet binasını bin Bir çile ve zahmetle almıştır. Kermesler konserler ve birçok faaliyetlerle bina alınarak tamir ve bakımı yapılmıştır. binamız1985 Yılında yapılmış eski bir binadır. ...
  Kategori
  Diğer

Giriş

Giriş