Tüm Blog Mesajları

 1. Babaya itiraf...

  Yazan [19-06-2016 saat 20:49:24]
  Beni terkedip gideli neredeyse çeyrek asır oldu ama ben daha yeni yeni kabullenmeye başladım senin bana çizdiğin kaderi yaşamayı.. artık tüm vazgeçmişliğimle kabul ediyorum. Verdiğin tüm kararlar doğruydu yada en azından artık yanlış olmadığını düşünmeye başlıyorum. Biliyorum benim için her şeyin en iyisini, en güzelini istedin ama hayat seni desteklemedi baba...

  Yalnız kalmamam adına erken yaşta evlendirdiğin için öyle çok kızmıştım ki sana..oysa ...
  Kategori
  Bloglar
 2. Babalar gününe özel...

  Yazan [19-06-2016 saat 19:41:14]
  '' Nebraska’da yaşlı bir adam yaşardı.. Patates ekimi için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu çok zor bir işti.. Tek oğlu olan David ona yardım edebilirdi fakat o da hapisteydi.

  Yaşlı adam oğluna bir mektup yazdı ve sorunu açıkladı.

  Sevgili David,
  Patates bahçemi biçemeyeceğimden kendimi çok kötü hissediyorum. Bahçeyi kazmak için oldukça yaşlanmış sayılırım. Burada olsan bütün derdim bitecekti. Biliyorum ki sen bahçeyi ...
  Kategori
  Bloglar
 3. Verdiği Sözü Tuttu

  Yazan [19-06-2016 saat 09:26:06]
  Verdiği Sözü Tuttu

  Bugün babalar günü. Bu haftanın yazısını birgün önce yayınlıyoruz, bu yazıda benim elim ayağım herşeyim olan canım babacığım İsa Çelik’ten bahsetmek istiyorum.

  Yazının sonunda Cuma namazına gitmeden önce sabah babamın beni nasıl hazırladığından bahsetmeden , Hayatımı anlattığım kitaptan alıntılar paylaşacağız:

  Sabır kahramanı Anneciğim ve Babacığım

  Sabır üç çeşittir…
  ...
  Kategori
  Diğer
 4. Güzel insanlar

  Yazan [18-06-2016 saat 21:23:27]
  Bu dünyada ne güzel insanlar var..Allah beni bu yaşıma kadar hep iyilerle karşılaştırdı ve aslında bu konuda öylesine şanslı, böylesine bereketliyim çok şükür ama bazen o güzel insanlara bile açılamıyorum. Ukalada onlardan sadece birtanesi. Olmuyor işte susmak daha kolay belki de en kolayı yazmak. Yazdıkça rahatlar mı insan? evet rahatlar ama gerçekten yazabilirse..

  En iyisi kitap okumak yine..göz kapakların yorgunluktan bitap düşene kadar okumak, içinde ...
  Kategori
  Bloglar
 5. Ukala

  Yazan [18-06-2016 saat 20:51:41]
  Türk Dil Kurumu'nun tanımına göre Ukala; Kendini akıllı ve bilgili sanan, bilgiçlik taslayan kimse anlamında kullanılan basit bir kelime aslında fazlasıyla olumsuz bir sıfat en azından artık öyle olduğunu düşünüyorum ve belki de o günden sonra hatta yıllar sonra bu kelimeyi içimden defalarca söylenip duruyorum sanki içimdeki acıyı bastırmak için..

  Onu ilk gördüğümde hakkında düşündüğüm tek şey bilmişlik taslayan ve kendini bir şey sanan hani ...

  [ARG:5 UNDEFINED] tarafından güncellendi [06-07-2016 saat 14:44:06]

  Kategori
  Bloglar

Giriş

Giriş