Sağlık Teknikeri

 1. Haspam

  by , 05-08-2013 at 00:38:03
  Sen bir tanesin dedim...
  Şöyle bir koltukları kapardı ayakları yerden kesildi.
  Haspam bilmiyordu ki her insan "biriciktir" ondan bir başka yoktur. Dünyanın en aptalı olsada bu böyledir en zekisi olsada.
  Çaktırmadım sevinsin garibim...
  Kategori
  Bloglar
 2. Engellenen Ne Hisseder

  by , 09-09-2012 at 23:11:49
  Evinizden dışarı çıkmak için kapınızı açıp çıkışa doğru yöneliyorsunuz. Merdivenlerin başındasınız. Ama durun evinizin önündeki merdiven basamaklarının yüksekliğinde bir anormallik var. Basamakların yüksekliği tam iki metre. Artık o merdivenlerden baraşütlemi inersiniz, vinçmi çağırırsınız onu bilemeyiz. İniş konusunda daha yaratıcı fikirleriniz varsa onları kullanmakta serbestsiniz. Evimizin önündeki merdivenleri bir şekilde indik. Sokaktayız. Yürüyoruz. ...
  Kategori
  Yaşam İnsanlar
 3. Sağ Bacağım

  by , 09-01-2012 at 22:43:38
  Seninle uyanırdım ben her sabah ve seninle atardım yataktan kalktığımda ilk adımı, her yanımda sen vardın ve hep taşırdın beni o kemikli bedeninde. Seninle mutluydum ben, benim olduğun için de mutluydum. Sensiz gidemezdim ben hiçbir yere, nereye gideceğimi sana söylemem yeterdi beni oraya götürmen için, hiç itiraz etmezdim bazen sızlasan da. Çünkü benimdin sen, benim olduğun için sen de benim severdim ve ne dersem yapardın bilirim.
  Oysa şimdi yoksun ve tam 35 ...
  Kategori
  Yaşam İnsanlar
 4. En Kaliteli Görüntüye LCD Televizyon İle Hazır Olun…

  by , 23-10-2011 at 12:08:24
  Teknolojinin önüne geçmek imkansız ama takip etmek daha da zor bunu sizin için yapan en büyük teknoloji ustalarından Beko dünyanın neresinde olursanız olun size geliyor. Hiç hayal bile edemeyeceğimiz gelişmeler siyah beyaz olan görüntü renkliye döndü ve şimdiyse vazgeçilmezlerimizden olan LCD Televizyon’lar hayatımızda. Ve asla vazgeçemeyeceğimiz teknoloji git gide ilerliyor.

  lcdtv.jpg

  Hizmette kalite en üst seviyede…

  Siz neyi merak ...
  Kategori
  Ürün Tanıtımları
 5. Günümüzün teknolojisi ve lcd fiyatları

  by , 23-10-2011 at 12:03:44
  Lcd televizyona sahip olmak ve en iyi görüntü kalitesi ile muhteşem keyifli zamanlar geçirmek isterseniz yapmanız gereken en çok istediğiniz ürünü seçtikten sonra karar vermek. Bunun için Beko’dan size muhteşem bir hizmet istediğiniz ürünü kolaylıkla seçmeniz için size yardımcı olacağız.

  lcdfiyat.jpg

  Seçim tamamen size Ait

  İstediğiniz ürüne ulaşmak için yapmanız gereken beko.com.tr den bizlere ulaşma. Özellik filtreleme ile sizin için ...
  Kategori
  Ürün Tanıtımları
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Giriş

Giriş