selimcan22

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi

Rate this Entry
by , 31-10-2016 at 09:27:30 (316 Hit)
[B][COLOR="#EC754F"]DÖVME SİLDİRME[/COLOR][/B]

Yeni trendler, moda ikonları, ergenlik bunalımları, sevdiğinize sevginizi gösterme şekli gibi bir çok gerekçesi vardır dövme yaptırmanın. Bilinçli düşünmeden yaptırılan bu dövmelerden de pişman olmak uzun sürmüyor bu sebeple. Ama artık gelişen modern tıp, teknoloji ve lazer uygulamaları ile vücudumuzda istemediğimiz [B]dövmelerden kurtulmak[/B] basit. Bu sebeple lazerle silme yöntemi oldukça tercih edilmekte ve yaygınlaşmış durumda. Bu işlem profosyonel dermatologlar tarafından ve güvenilir kliniklerde yapıldığı sürece herhangi bir problem yaşamadan sildirme işleminizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Türkiye'de çok yeni bir yöntem olan Lazerle dövme silme işlemi, lazer ışınlarının
Lazerle dövme sildirmede başarı oranı kişinin cilt rengine, yaptırdığı dövmenin rengine, kullanılan boya cinsine, dövmenin yapıldığı derinliğe kadar bir çok ayrıntı vardır.

Bu tedavide kullanılan ışın yöntemi tıpkı günlük hayatta maruz kaldığımız ultraviyole ışınları veya cep telefonları gibi pek çok elektrikli ürünlerin yaydığı noniyonize ışınları gibidir. Lazerle dövme silmenin zararları ya da kansere yol açtığı gibi konularla alakalı olarak henüz klinik çalışmalarına rastlanmamıştır. İşlem yapılan bölge öncelikle beyaz bir renk hali alır ve giderek bu renk kırmızıya dönüşür. Daha sonra cilt üzerinde bir kabuk oluşur ve 3 hafta içerisinde bu kabuklar dökülerek vücut iyileşmeye başlar.
Bu işlemi hamileler, hepatit-b hastaları, cilt ve deri hastalıkları olanlar dışında herkes güvenle yaptırabilir.

Yorumlar

Giriş

Giriş