Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

ahşap oyma hat sanatı çalışmalarım

Sponsor Bağlantılar

uzun süre ara verdiğim ahşap oyma hat sanaatı çalışmalarıma geri döndüm uzun süreden sonra yaptığım besmele hat oyma çalışması umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorumadsiz11.jpg

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi adsiz11.bmp  
    Konu SANAATKAR tarafından (13-09-2014 Saat 16:07:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    451
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu

Selam SANAATKAR,

Adın üstünde eminim yine sanaatını döktürmüşsündür en az diğer eserlerin kadar mükemmel olmuştur verdiğin linki açamasam da ama önemli olan senin hobine ara vermenden çok siteye neden bu kadar ara verdiğin? Sağlık problemlerin olduğunu hatırlıyorum birde emeklilik aşamasında olduğunu ama tam emin değilim arkadaşım. Yaşadığın gelişmeleri de bizlerle paylaşırsan sevinirim sonuçta her emekli olan üye diğer erken emekli olabilme çabasında olan engelli adayları için bir ışık olacaktır.

Sağlıcakla kal,

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

selam gazoz ağacı bir dönem rahatsızlıklarım artıydı bir sürü tahlil ve tetkikler yapıldı tedaviler gördüm emeklilik süreci falan derken tekrar aranızdayım ama sitenizi takibi hiç bırakmadım sadece konulara dahil olmak istemedim sıkıntılı süreçten geçtim emeklilik konusuna gelince emeklilik sürecini sitenizde sizlerle paylaştıydım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)