Kendinize zaman ayırın arkadaşlar. Günlük yaşamın yoğun koşuşturmacası arasında bir çoğunuz kendine zaman ayıramamakta, aile, iş, okul, arkadaş, sosyalleşme derken siz bu hayatın neresindesiniz ?

Bu dünyada sizden daha önemli daha fazla değerli kimse olamaz ki önce siz ! Kendi kendinize vakit ayırmayalı kaç zaman oldu?
Hayatın karmaşası içinde kendinizi unuttuğunuz olmadı mı? kimi zaman öylesine kaptırdık ki yaşamın güç koşullarıyla başa çıkabilmek adına , hayata adım uydurabilmek adına bu uğurda kendimizi kaptırdık zamanın akışına. Oysa en değerli hem de bu dünyanın en özel varlığı olan kendimize zaman ayırmalıyız her şeyden herkesten önce.Kendinizi mutlu, huzurlu hissedeceğiniz bir an olmalı ve buna tabii ki siz karar vermelisiniz. Öyle bir zaman dilimi olmalı ki o anlarda tamamen kendi kendinizle başbaşa kalmalısınız. Özel bir an olmalı tıpkı sizin kadar özel. Bu zaman dilimi kişiden kişiye değişir elbette. Kimine göre özellikle bayan olduğum için bayanların erkeklere göre kendilerine çok daha fazla zaman ayırabildiklerini gözlemlediğimden, bir bakım maskesi uygulamak olabilir, hamama gitmek , sinemaya gitmek, odanıza çeklip sevdiğiniz müziğin sesini sonuna kadar açıp dinlemek olabilir, pasta yapmak , resim çizmek, sinemaya gitmek, evde pc de film seyretmek vs vs vs ya da hiç ama hiç bir şeyden yapmadan sessizliğin sesini dinlemek olabilir. Aslında kendinize ayırdığınız zamanı nasıl geçirdiğiniz önemli değildir ki. Bu öyle bir zaman dilimi olmalıdır ki sizi size anlatan, sizin sadece sizle yaşadığınız özel bir an olmasıdır, gerisi önemli değildir.