Geleneksel Counter-Strike Heyecanı Steam üzerinden Free-to-Play Olarak Zombilerle Geliyor!

4.jpg

Nexon Europe merakla beklenen Counter-Strike Nexon Zombies’i Türkiye için hizmete soktu. Counter-Strike Nexon Zombies, Valve tarafından üretilen efsaneler arasında yer alan Counter-Strike baz alınarak geliştirilmiş. FPS oyunları arasında en iyilerden biri olarak gösterilen Counter-Strike için, Valve ve Nexon büyük bir işbirliği yaparak, yeni modlar, silahlar, haritalar ve Zombiler içeren ücretsiz CS’yi çıkardı.

Hızlı ve aksiyon dolu bu oyunda, klasik haritaların Zombilere uyarlanması ile oyun büyük bir dinamizm kazanmış. Zombilere ek olarak, oyuncular aynı zamanda hada önceki oyunlardan da alışık olduğumuz rehibe kurtarma ve bomba imha gibi CS’nin klasik modlar da unutulmamış. Counter-Strike Nexon Zombies’i oynayabilmeniz için gereken tek şey, bir adet Steam hesabına sahip olmanız.

3.jpg

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang Counter-Strike Nexon Zombies ’i şu sözlerle özetliyor“Türk oyuncular artık dünyanın çeşitli yerlerinde yer alan oyuncular ile savaş alanlarının tadını çıkarabilecek, ve Counter-Strike Nexon Zombies’in sunduğu eğlencenin tadına varabilecekler. “Oyun hem Free-to-Play özelliklerini sevenlere hem de efsanevi FPS oyunu Counter-Strike oyuncularına hitap etmektedir. Aynı zamanda, 2015’in başlarında çıkarmayı planladığımız Türkçe dil servisi için çalışmaktayız.”

1.jpg

Nexon Europe, Counter-Strike Nexon Zombies için beş farklı etkinlik düzenleyecek. Bu etkinliklerde oyun tutkunları geniş çeşitlilikteki eşyaları ve silahları kazanabilecekler. Önümüzdeki haftalarda oyunculardan gelecek ilgiye göre etkinlikler güncellenip genişletilecek.

Counter-Strike Nexon: Zombies’i Steam üzerinden İngilizce, Almanca, Polonyaca ve Rusça olarak hemen oynayabilirsiniz. Bu heyecan verici oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..
Kaynak: silikonvadisi.tv