Kingdom Online bugün açılıyor

1.jpg

NTT Game’nin yeni gözdesi, oyuncuların sabırsızlıkla beklediği oyun Kingdom Online tam sürümün resmi başlangıcı bugün saat 15:00’te yapılıyor.

NTT Game’nin yeni gözdesi Kingdom Online, beta sürümüyle ilk kez GameX’te oyun severlerle buluşmuş ve büyük ilgi görmüştü. Açılışa özel düzenlenen etkinliklerle oyunseverler birçok oyun içi hediyenin yanında Gaming Laptop ve Gaming Klavye kazanma fırsatına erişiyor. Sürekli değişen bir dünyaya dayanan, bir Ortaçağ fantezi MMORPG oyunu olan Kingdom Online, başarılı geçen beta sürecinin ardından 19 Aralık saat 15:00’te resmi açılışını yapıyor. Online oyunların Türkiye’deki yaşayan efsanesi Knight Online’ın Global Yayıncı Kuruluşu NTT Game tarafından tamamen Türkçe hazırlanan Kingdom Online’nın resmi açılışı, oyun severler tarafından büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Kingdom Online, başarı ve gücün sadece eşya toplama, tecrübe ve para kazanma ile elde edilmediği, zirvede yer almak isteyenlerin topluluk içinde kendisini ispat ederek, onurlu bir savaşçı olduğunu herkese gösterebileceği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.
Kingdom Online ile ilgili açıklama yapan NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan Kazar, aslında oyunun açılışını bir sene kadar geciktirdiklerini belirterek “Çünkü yaptığımız alfa testlerinde oyunculardan aldığımız geri dönüşler bizim için önemliydi. Bu süreç sonrasında oyuna yeni özellikler ekleyerek tüm Türk oyuncularına hitap edebilecek bir oyun tasarlanmasını istedik. Oyunun alt yapısını da e-spora daha uygun hale getirmek için de oldukça çaba sarf ettik. Bunu oyun geliştiricilere de kabul ettirmek oldukça zordu ama bunu da başardık. Sonuç olarak güzel bir oyun hazırladığımızı düşünüyoruz. 25 Kasım tarihinde beta sürüme geçen, GameX Fuar’da oyuncularla buluşan Kingdom Online oyununun resmi açılışı bugün (19 Aralık) yapılacak. Oyun içi market alışverişiyse 23 Aralık’ta başlayacak. MMORPG’nin tadını Kingdom Online ile çıkarmaya hazır olun” dedi.Kaynak: stuff.com.tr