Medikal piyasasında yüzlerce model ve bir o kadar fiyat değişikliğinde manuel sandalye bulunmakta. Bu makalemizde sizlere en ucuz tekerlekli fiyatlarını ve tekerlekli sandalyelerinin genel özelliklerinden bahsedeceğiz. Fiyatı en ucuz tekerlekli sandalye modelleri hakkında bilgi vermeyi şu açıdan uygun gördük. Malumunuz Türkiye gibi gelir seviyesi düşük olan ülkelerde hele birde alım yapacak kesim engelli ve işsiz olunca tekerlekli sandalye gibi sağlık açısından son derece önemli bir üründe olsa alım gücünün düşüklüğü nedeniyle insanlar ucuz manuel sandalyelere yönelip biz medikalcilere elinizdeki en ucuz tekerlekli sandalye kaç tl gibi sorular sormaktadır. O sorulara toptan cevap ve genel bilgi olması açısından piyasada en ucuz fiyat aralığında olan manuel sandalyeleri sizler için sıralıyoruz.

en-ucuz.jpg

En Ucuz Manuel Sandalye Fiyatları

Fiyatı en uygun tekerlekli sandalye markalarına baktığımız da öne çıkan markanın açık ara wollex olduğunu görüyoruz. Wollex w serisi modeliyle başlayan tekerlekli sandalye fiyat aralığı 200 tl’den başlayıp 600 tl’ye kadar çıkabilmektedir.
Not: Wollex marka manuel sandalyelerin bin iki bin tl lik manuel tekerlekli sandalye modelleri de vardır ancak bizim konumuz ucuz tekerlekli sandalye olduğundan 600 tl nin üzerindeki manuel sandalyeleri listemize almıyoruz.

İlk sırada “Wollex W210” model tekerlekli sandalye var. Fiyatı 200 tl olan w210 model manuel sandalye, özellikle belediye ve tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyen kurum ve özel şahısların ilk tercihidir.

Tekerlekli sandalyeyi online satın almak veya ürünün teknik bilgilerine göz atmak için tıklayınız:> Wollex W210 Manuel Tekerlekli Sandalye

İkinci sırada ise yine bir wollex markası “Wollex W312” bulunmaktadır. 410 TL lik fiyatı ile ucuz tekerlekli sandalye klasmanında yer alan w312 katlanabilme özelliği, 120 kg ye kadar taşıma kapasitesi ayak koyma yerlerinin ayarlanabilir olması özelliğine sahiptir. Daha fazla detay bilgi için tıklayınız:> Ucuz Tekerlekli Sandalye Wollex W312

Üçüncü en ucuz tekerlekli sandalye markasını yine ucuz tekerlekli sandalye modeli denilince ilk akla gelen wollex e ait olan “Wollex W215” alıyor. Fiyatı 540 tl olan ve “özellikli tekerlekli sandalye” klasmanına giren w215 model tekerlekli sandalye, sırt kısmının arkaya doğru yatması, ön tarafta bulunan portatif masası ise göz dolduran bir üründür. Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız:> Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye: Wollex W215

Dördüncü sırayı golfi 3 tekerlekli sandalye alıyor. 340 tl lik fiyatı ile ucuz tekerlekli sandalye listemize 4. Sırada giren golfi 3 hasta veya engelli transferini kolaylaştırmak amaçlı çıkarılabilir yan kolçaklar ( kol koyma yeri) ayarlanabilir ayak koyma yeri özelliğine sahiptir. Ürün hakkında daha geniş bilgi için tıklayın: Golfi 3 Tekerlekli Sandalye

Beşinci sırada yine bir golfi ürünü olan golfi 4 tekerlekli sandalye var. 525 tl lik fiyatı ile ucuz manuel sandalyeler listesine giren golfi 4, sırt kısmının yatar pozizyon alması, çıkartılabilir kolçak özelliği ile benzer ürünlerine göre fiyat kalite karşılaştırmasında alınabilir sandalyeler arasında yer almaktadır.

Gold Medikal olarak en ucuz 5 tekerlekli sandalye modelini ve tekerlekli sandalyelere ait genel özellikleri sizlere aktarmaya çalıştık. Elbette bu fiyat aralığında daha onlarca marka ve model sıralanabilir, ama biz fiyat kalite açısından kendimizce en uygun gördüklerimizi sizinle paylaşmak istedik. Sağlıcakla kalın.