Alanında uzman teknik ekibimizle her marka ve akülü sandalye ve engelli scooter tamiri yapmaktayız. Bu kısa girişi okuyan arkadaşlarımız nasıl oluyor da her marka ve model akülü sandalyenin tamirini yapıyorsunuz diyebilir. Hemen açıklayalım. Akülü sandalyelerin çalışma mantığı hemen hemen bir biriyle aynıdır. Elbette marka modele göre çalışma sistemleri, motor yapısı elektronik kartları farklılık gösterebilir ama temel mantık ve işleyiş benzer olduğundan çok zorlanmadan her marka akülü sandalyenin tamiri yapılabilir.
akulutamiri.jpg

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Mesai saatleri içerisinde bize 0537 414 95 16 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Parça Değişimimi Tamir mi?


Bu duruma değişen bir durumdur. Örneğin joistik veya motorda tamiri mümkün bir parça varsa ilgili parça tamir edilir eğer parçanın tamir edilecek durumu yoksa yenisiyle değiştirilir. Bizler servis olarak engelli arkadaşlarımızın tamirat masrafını azaltmak adına parçanın yenisiyle değiştirilmesi yerine tamirini yapma taraftarıyız ama tamiratın mümkün olmayan durumlarda zorunlu olarak parça değişimi yapmak durumundayız.

Akülü Sandalyemin Tamiri Kaç Günde Yapılır?


Bu süre 1 saat olabildiği gibi 1 ayda olabilir. Örneğin akülü sandalyenizi servisimize getirdiğiniz teknik ekibimiz inceleme yaptı ve basit bir sigorta atması yada direnç yanması tespit etti. Bu türden basit arızalar 1 saat içinde yapılıp akülü sandalyeniz size teslim edilir. Başka bir örnek, akülü sandalyeniz bize geldi, ama tüm cabalarımıza rağmen arızanın tam kaynağını bulamadık. Bu sefer arıza tespiti daha uzun sürer. Bu süre yani arıza tespiti maksimum 2 gün sürer. Arıza tespit edildi ama yedek parça stoklarımızda yoksa yedek parçanın geleceği yere göre (yurt dışı veya yurt içi) bu süre 2 haftaya kadar uzayabilir.
Akülü Sandalye Tamirinde Nelere Dikkat Ediyoruz?
Servisimize gelipte tamiri olan akülü aracı hemen sahibine göndermiyoruz.

Neden?

Şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda (10 araçtan 1 inde olsa bile) bazı tamiratlar sonrası aynı yerden ikinci bir arıza vermektedir. Bizler düşükte olsa bu ihtimali devre dışı bırakmak adına tamiri yapılan akülü sandalyeyi 4 saat tekerleri boşa alarak 2 saatte aracı bizzat kullanarak yapılan tamirin tam eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra size gönderiyoruz.

Akülü Sandalyemin Tamiri Kaç TL Tutar?

Tamir ücreti değişen yada tamir edilen parçanın durumuna, aracın yerli üretimmi yoksa Avrupa menşeli olup olmadığına göre değişen bir durumdur. Bizler basit arızaların tamirinde (örnekse sigorta yada direnç arızası gibi) zaten ücret almıyoruz. Fakat başta dediğimiz gibi eğer değişen yada tamir edilen parça yoğun emek gerektiriyorsa elbette işin durumuna göre fiyat değişir. Ve fakat bozulan akülü sandalyeyi görmeden bozuk parçayı bilmeden fiyat belirtmemiz imkansız.
Akülü sandalye tamirine ilişkin daha geniş ve detaylı bilgi için şu iki konuyu okuyunuz:

Akülü Sandalye Tamiri Yedek Parça Satışı
Meyra optimus tamiri ve yedek parça