Excel X-Power 30 Akülü Tekerlekli Sandalye, Kapalı alan (ev veya iş) ve açık dış alan kullanımına uygun, arka süspansiyon sistemiyle özel olarak donatılmış, güçlü ve performanslı akülü sandalye modelimizdir.

İki güçlü motoru sayesinde eğimli alanlardan, yokuşlardan ve dik yollardan kolaylıkla geçmenizi sağlar. Güçlü akü desteği sayesinde, 35 Km kadar ulaşan etkileyici bir menzil mesafesi vardır. Güç, performans ve kalite arayan müşterilerimiz için güvenle öenerebiliriz. Avrupa (Hollanda) tasarımı ve üretimi ile beğeninize sunulmaktadır. Daha fazla konfor için, X-power 30'un, sert yüzeylerden geçişinize yardımcı olan arka tekerleklerinin yanı sıra süspansiyonu da mevcuttur. Üründe yüksekliği ayarlanabilir itme kolları ve kolçaklar standart olarak bulunur.
van_os_excel_xpower_30.jpg
Hollanda malı VanOs Excel X-Power 30 model Akülü Tekerlekli Sandalye güçlü ve konforlu sürüş isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir. 48 kg ağırlığı ile uzun sürüş mesafesi sunması önemli bir avantaj sağlamaktadır. Alüminyum şasiye sahiptir ve 2 adet 24V / 320 Watt güçlü motoru bulunmaktadır.