Amerikan menşeli İnvacare Tornado akülü sandalye kendi sınıfındaki akülü sandalyeler arasında kalite bakımından zirveye oynayan bir markadır. Gerek tasarım, gerek kullanım kolaylığı, gerekse kullanıcıya sunduğu seçenekler bakımından üst segmente olan bu akülü sandalyedir..

İnvacare Akülü Sandalyeye Genel Bakış

Hem iç mekan hemde dış mekan için uygun olan İnvacare tornado, örümcek model dediğimiz 6 teker bulunur. Güçlü motoru zorlu yol şartlarında akülü sandalyenin performansından ödün vermezken, gelişmiş manevra kabiliyeti sayesinde kapalı alanlarda size istediğiniz şekilde rahat manevra yapma imkanı sunar. Tift ve lift koltuk özelliği kullanıcıya maksimum konfor sağlar. Ayaklıkların tek tuşla hareket etmesi, akülü sandalye üzerinde olan engelli veya hasta kişinin joistikte tek tuşa basarak ayaklarını indirip kaldırılmasını sağlayarak kan akışının hızlanmasını sağlamaktadır.

invacare-akulu-sandalye.jpg

12 Kilometreye çıkan hız seçeneği, 60 amperlik alman malı deep cycle özellikli jel aküleri ve güçlü motoruyla saatlerce süren konforlu sürüş imkanı.
Not: Yukarda saydığımız bu özellikleri aşağıdaki videoda izleyerek akülü sandalye özellikleri hakkında daha net bilgi edinebilirsiniz.İnvacare Tornado Akülü Sandalyeye Dair Önemli Açıklama

Arkadaşlar bu ürün teşhir ürünü kullanılan bir akülü sandalye. Yani üretici firma ürünü deneemk isteyen müşterilerine kısa süreli deneme sürüşü yaptırmış. Bu nedenle ikinci el akülü sandalye olsada gerçekte sıfır bir akülü sandalye ayarındadır. Normalde invacare tornadoların sıfırları çok çok pahalıyken bizler bu ürünü 14.500 TL ye veriyoruz. Ayrıca ürün bir yıl garanti kapsamındadır.

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN: İnvacare Tornado Akülü Sandalye