Herkese merhaba, Tekerlekli sandalye dükkanı olarak İstanbul beylikdüzünde bulunan mağazamızdaki optimus 2 lerde son bahar kampanyası yaptık. Herkes bu mükemmel araca daha uygun fiyata ulaşsın diye fiyatlarımızı dibe çektik. Ürün özelliklerine geçmeden önce bize bu linkten ulaşacağınızı belirtelim https://tekerleklisandalyedukkani.co...kulu-sandalye2
MAĞAZAMIZDAKİ OPTİMUS 2 RESMİ
meyra-optimus-2-tekerlekli-sandalye-dukkani.jpg

Meyra Optimus 2
Meyra Optimus 2 Elektrikli Sandalye: Uzun yolculuklar için mükemmel bir seçim
Meyra Optimus 2, tamamen şarj edildiğinde 100 km'ye (62,12 mil) kadar menzile sahip arazi tipi bir elektrikli sandalyedir. Bu, dükkanlara, şehre ve hatta alışılmışın dışına çıkarken herhangi bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Eşsiz denge ve büyük tekerleklerle birlikte azaltılmış dönüş yarıçapı, bu elektrikli sandalyeyi dış mekanı keşfetmek için mükemmel bir seçim haline getirir. Parlak halojen farlar trafikte güvenliğinizi artıracaktır. Maksimum 150kg (23.62 taş) kullanıcı ağırlığı, onu daha büyük kullanıcılar için uygun hale getirir.

Arazi gezileri için dört tekerlekli süspansiyon
Optimus 2, sürüşü inanılmaz derecede konforlu hale getiren dört tekerlekli süspansiyona sahiptir. Aynı zamanda, bu arazi engellerini kolaylıkla aşabilen elektrikli bir tekerlekli sandalye olduğu anlamına gelir. Kötü yollar ve tırmanması zor bordürler artık bu elektrikli sandalye ile sorun olmaktan çıkıyor. Büyük ön ve arka tekerlekler, yolda veya arazide mükemmel çekiş ve kontrol sağlar. 700 W motorla 15 km / saate (9,32 mil / sa) varan azami hız ile, hızla gezinirken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız!

Bir dizi aksesuar
Bagaj kutularından elektrikli arkalıklara ve uzayda eğme işlevine kadar Meyra Optimus 2 motorlu tekerlekli sandalye, hayatı biraz daha kolaylaştırmak için bir dizi ek aksesuar sunar. Baş destekleri ve koltuk değneği tutucular, dikiz aynası ve korna mevcuttur. Ayrıca manuel veya elektrikli ayarlı rahat oturma seçenekleri de mevcuttur. Alternatif olarak, nihai konfor için konturlu ErgoSeat oturma sistemini deneyin.

Meyra Optimus 2 Elektrikli Sandalye: Yolda veya arazide mükemmel yol arkadaşı
Mükemmel çekiş gücüne sahip büyük lastikler, 15 km / s hızlarda 100 km'ye kadar sürüş gücü ile birleştiğinde, Optimus 2'yi dışarı çıkmayı seviyorsanız ideal bir elektrikli tekerlekli sandalye seçeneği haline getirir. İhtiyaç duyduğunuz sürece günlük kullanım için uygundur.

Koltuk genişliği: 38 - 56cm (15″ - 22.05″)
Koltuk derinliği: 42 - 53 (16,5″ - 20,9)
Ön koltuk yüksekliği: 58 - 65cm (22,85 inç - 25,6 inç)
Toplam genişlik: 68 cm (26,8 ')
Toplam uzunluk (ayaksız): 103 cm (40,55 inç)
Maksimum kullanıcı ağırlığı 150kg (24)
Azami hız 6/10 / 15kmh (4/6 / 9mph)
Aralık 70/60/50 km (43,5 / 37/31 mil)
Sandalye ağırlığı 150kg