tekerlekli-sandaye-dunyasi.jpgTekerlekli Sandalye Dünyası olarak bir çok ürün ve modeli sizin için tek bir çatı altında uygun bir fiyata topladık.visko-kampanya.jpgNeden Tekerlekli Sandalye Dünyası ?


-Ödeme Seçenekleri
-Showroom
-Garanti Kapsamı
-Uzman Kadro
-Kargo Ve Teslima
-Teknik Servis Hizmeti-Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartına 9 Taksit , Nakit veya Tek Çekimlerde %5 indirim.-Showroom

Tekerlekli Sandalye Dünyası olarak, İstanbul'un her iki yakasında Beylikdüzü'nde Genel Merkezimizin dışında, İstanbul Outlet Park Alışveriş Merkezinde 140 metrekare engellilere özel bir showroomumuz da bulunmaktadır. Bu showroom da müşterilerimiz, birbirinden farklı onlarca model tekerlekli sandalyeye (akülü-manuel-çocuk) dokunabiliyor, görebiliyor, deneyebiliyor ve karşılaştırabiliyorlar. Böylelikle ürün seçimleri daha kolay ve en doğrusu olurken ihtiyacına en uygun ürünü de belirleyebiliyorlar.-Garanti Kapsamıi

· Tüm Ürünlerimiz, 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır. Ürünün ilk teslimatında garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargosu ile Kargo bedeli tarafımıza ait olmak üzere firmamıza gönderebilirsiniz. Garanti kapsamında her hangi bir sorun çıkması halinde, gerekli olması durumunda yerinde servis veya belirteceğimiz en yakın yetkili servis noktamızın adresin kargo ile ürünün tamamı veya parçanın kendisinin gönderilmesi talep edilebilir. Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
· İnternet üzerinden satın alınan tüm ürünlerimizde, hiç bir sebep göstermeksizin 10 GÜN içerisinde iade edebilirsiniz. Bu garanti kapsamı, teslim aldığınız ürünün, tarafınızdan kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir. Ürünün ayıplı olması durumunda ise 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.


-Uzman Kadro

Uzman Teknik Ekibimiz ile 7/24 telefonla Destek ve Bilgilendirme Hizmeti-Kargo Ve Teslimat


Çalışmış olduğumuz profesyonel kargo firması tarafından Türkiye'nin her yerine Ücretsiz Hizmet
-Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis, bakım Onarım hizmetimiz Nasıl uygulanıyor?
· Müşteri teknik servis uzmanımızı arar
Türkiyenin neresinde olursanız olun, öncelikle telefon ile bize ulaşmanız gerekmetedir. Beylikdüzü için 0532 153 0036 ve Kadıköy için 0542 570 7575 numaralı telefonlardan 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

· Telefon görüşmesi ile sorun tespit edilir
Arayan müşterimiz ile Teknik uzman arkadaşlarımız birebir görüşme yaparak sorunu veya talebi değirlendirirler. Bu kapsamda bazen telefon ilede sorunlar çözülebilmektedir.

· Durum ve Maliyet analizi yapılır
Müşterimizin ihtiyacı olan operasyon belirlenerek eger parça gerekli ise parça maliyeti ve işcilik bedeli telefonda bildirilir. Mutabık kalınması durumunda lokasyonun durumuna gore, teknik arkadaşlar evinize gelebilir, ürünü teknik servis noktalarımıza getirmenizi rica edebilir veya kargo ile göndermenizi isteyebilir.

· Tamir bakım ve onarım yapılarak teslim edilir
Mutabık kalınan teslimat yöntemi ile ürün teslim alınarak vaad edilen zamanda teknik servis, bakım veya onarımı gerçekleştirilerek, lokasyonuna gore müşterinin evine veya mağazadan teslimine veya kargo ile gönderimi sağlanılır.

· Teknik Servis Garantisi
Bakım, onarım, tamir veya teknik servis verilen tüm hizmetlerimizde akü hariç (akü tedarik edilen firma garantisi altındadır) bir yıl sure ile garantimiz altındadır. Teknik servis verilen hizmetimizin aynen tekrar etmesi durumunda tüm transfer maliyetleri tarafımıza aittir.


Umarız ki; sizin içinde ihtiyacınız olabilecek teknik servis hizmetini, en güzel kalite ve en iyi fiyat imkanı ile sunabiliriz.iletisim.jpg