Ottobock A200 Akülü Sandalye katlanabilir akülü sandalyeler içerisinde en iyi katlanabilir akülü sandalyedir. Tasarım olarak o kadar beğenilmiştir ki 2005 yılında Reddot Tasarım Ödülüne layık görülmüştür. Hem iç hem dış mekanlar için üst düzeyde performans gösterir.

ottobocka200.jpg

Ottobock A200 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Ottobock A200 tasarım ve geliştiricileri Ottobock A200 için şunları söylüyor, “Ottobock mobilite çözümleri tasarlarken kullanıcı isteklerini göz önüne alıyoruz. Akülü sandalye kullanan engellilerle yaptığımız görüşmelerde bize gelen yoğun istekler şu şekildeydi. Engelli bireyler seyahate çıktıklarında akülü sandalyelerini otomobillerinin bagajına koyamıyorlar. Bunun yerine katlanabilen manuel tekerlekli sandalyeleri araçlarının bagajına koyarak seyahete çıkıyorlar. Kullanıcılar bizden katlanabilen sökülebilen bir akülü sandalye yapmamızı istediler. Bu isteklerinde şu konuyu çok önemsediklerini belirtiler. Aracımızın bagajına sığan bir akülü sandalye yapın. Bunu yaparken de akülü sandalyenin çok kolay bir şekilde sökülüp aynı şekilde monta edilmesini sağlayın. Bizler Ottobock A200 ü geliştirirken engelli kullanıcılarımızdan gelen bu istek üzerine geliştirme yaptık.” Şeklinde açıklama yapmış.

Katlanır sökülür akülü sandalye

ottobocka200akulusandalye.jpg

Yukardaki resimde de numaralandırdığımız gibi Ottobock A200 ön gövde, arka gövde, aküler ve ayaklıklar olmak üzere toplamda 4 parçaya kolaylıkla bölünüyor. A200 ün bir diğer artısı ise gereksiz kobloların olmaması. Buda hem demonte hemde monta ederken size zaman kazandıracaktır.

Not: Ottobock a200 akülü sandalyenin ne denli seri şekilde araç bagıjına konulduğunu görmek için aşağıdaki videoyu mutlaka izleyiniz.OTTOBOCK A200 ÜN DİĞER ÖZELLİKLERİ

A200 Ün üzerinde 31 amperden oluşan 2 adet akü vardır. Toplamda 62 amperlik jel aküler. 62 Amperlik jel aküler sizi ortalama 20 kilometre menzile kadar götürür. 100 kilo taşıma kapasitesi olan A200 ün hızı ise saatte 6 kilometredir. Sandalyenin boş ağırlığı 66 kilodur. Bu kilonun büyük kısmı 2 parçadan akülerden oluşur.

Ürün hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın: bilenmedikal.com/urun/ottobock-a200-akulu-sandalye/
İLETİŞİM İÇİN İSE : https://www.bilenmedikal.com
[/URL]