Ottobock B500 Akülü Sandalye

ottobockb500.jpg

Hem ev içinde, hem sokakta, hem alış veriş merkezlerinde kullanacağım bir akülü sandalyemi arıyorsun? O halde sana güzel bir haberimiz var. Ottobock B500 tüm bu ihtiyaçlarını ve çok daha fazlasını karşılayan bir akülü sandalyedir.

OTTOBOCK B500 SİZE ŞUNLARINI VAAD EDİYOR

Tek şarjla 35 kilometreye kadar yol gidebilme. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntı yaşamadan keyifli bir sürüş. Güçlü motoru sayesinde makul seviyede yükseklikteki kaldırımlara zorlanmadan çıkabilme, 6 ve 10 kilometre hız seçeneğiyle tercihi size bırakma. Koltuğun yüksekliğini yada eğimini istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Açısı ayarlanır ultra lüks koltuk!

Gelişmiş joistik sistemi verdiğiniz komutları anında algılar ve akülü sandalye üzerinde tam ve zamanında kontrol sağlamanıza olanak tanır

O bir dünya markası!

Ottobock B500 Uzun yılara varan güven veren marka bilinirliği ve marka kalitesini sonuna kadar korumaya ve bu güveni daha yukarlara taşımayı amaçlar. Ottobock un akülü sandalye sınıfında en iyi akülü sandalye modeli olarak gösterilen Ottobock B500 model akülü sandalye sahibi olmak sizinde hakkınız.

Ottobock Türkiye ankara bayisinin kısa süreli kampanyası ottobock b500 sahibi olmanız için size sunulan güzel bir fırsat.
Ottobock Türkiye Ankara bayisiyle irtibat için web sitesini ziyaret edebilir https://www.bilenmedikal.com/urun/ot...ye-kampanyali/
0506 649 43 01 nolu telefon numarasını arayarak ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.Ayrıca OTTOBOCK B500 ün performansının sergilendiği yukardaki videoyada göz atınız.