Ottobock C2000 Akülü sandalye size harika bir deneyim yaşamı fırsatı sunuyor. Ottobock akülü sandalye grubunda üst segment akülü sandalye modeli olan C2000 dış mekan için tasarlanmış olsa da gelişmiş direksiyon (joistik) sistemi sayesinde en dar alanlarda bile istediğiniz şekilde manevra yapmanıza olanak tanıyorak Ottobock C2000 i ev içi kullanımda da rahatlıkla kontrol edip kullanabilirsiniz.

ottobock-c2000.jpg

İLK BAKIŞTA OTTOBOCK C2000 AKÜLÜ SANDALYE

Öne çıkan özellik “Direkt Servo" direkt servo özelliği sayesinde akülü sandalyeniz olduğu yerde 360 derece dönüş yapabilir. Bozuk yollarda kullanıcıyı yormadan uzun müddet düz bir şekilde ilerler.

Ottobock C2000 in kasasının tamamı ve kasa ağırlığı tamamen amortisörler üzerlerine özel bir yöntemle yerleştirilmiştir. Bu sayede en engebeli yol şartlarında bile size konforlu sürüş keyfi yaşatır.

C2000 in bir diğer dikkat çeken özelliği ise koltuğun masa altlarına girecek düzeyde alçak olarak ayarlanmış olmasıdır. Bu sayede evinizde yemek masasının altına, iş yerinizde ofis masanızın altına Ottobock C2000 akülü sandalye ile kolayca girebilirsiniz.

Ottobock c2000 akülü sandalyeyi ne kadar anlatsak hangi cümleleri kursak yetersiz kalır. Bu durumda gelin hep beraber C2000 performans sürüş denemesini hep birlikte izleyelim.Yukardaki videoda izlediğiniz gibi c2000 en dar koridorlarda inanılmaz manevra kabiliyeti ile adeta bir balerin kıvraklığıyla dönüş yapabilmekte.

ENGEL Mİ? ODA NE?

Dar alanlarda bir balerin kıvraklığıyla dönüş yapan C2000 bozuk ve kötü yol şartlarında ise 4x4 araç gücüne çıkarak size asla yolda bırakmaz.
C200 Jel Akü özelliği sayesinde size uzun yıllar kullanacağınız aküleriyle birlikte gelir. Sadece uzun yıllar kullanılacak akü değil aynı zamanda tek şarjla 40 kilometreye varan yol gitme imkanını da size sunar.

Ottobock resmi internet sitesi: Ottokturkiye.com
Telefon: 0506 649 43 01