Wollex Mister Akülü Tekerlekli Sandalye Modeli

Wollex Marka Mister Model, bağımsız süspansiyon sistem ile donatılmış sıradışı fonksiyonel özellikleri ile Mister Akülü Sandalye, dış ortam kullanımında performanslı, kullanımı çok kolay ve rahattır. Orta tekerlek sürüş yeteneği ile sağladığı manevra kabiliyeti kapalı ortam kullanımlarında kolay ve güvenli sürüş imkani sağlar. Dar alanlarda yüksek manevra kabiliyeti ile ev kullanımında da üstün performans sağlamaktadır. Sırt kısmı ve ayak koyma kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlayabilirsiniz. Tilt özeliği ile daha konforlu ve rahat bir kullanım keyfi sunmaktadır.

http://tekerleklisandalyedukkani.com/

Wollex Mister Özellikli Akülü Tekerlekli Sandalye (105 cm şasili)

Genel Bakış:
Ekonomik fiyatlı ve pratik kullanımlı akülü tekerlekli sandalye modelleri birçok kullanıcı için ilk tercihtir. Bu sandalye 105 cm boyu ve orta tekerlek özelliği ile kapalı mekanlarda yüksek performansta manevra kabiliyeti sağlar.
Wollex Marka Mister Model, bağımsız suspensiyon sistemi ile donatilmis sıradışı fonksiyonel özellikleri ile Mister Akulu Sandalye, dış ortam kullanımında da performanslı ve kullanımı çok kolaydır.
Orta tekerlek sürüş yetenegi ile sağladığı manevra kabiliyeti kapalı ortam kullanımlarında kolay ve güvenli sürüs imkani sağlar.
Mister’ın elektrikli koltuğu, yönetim kumandası yardımıyla sırt kısmını ve ayak koyma kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlaya bilirsiniz. Ayrıca tilt özeliği kullanarak daha konforlu ve rahat bir kullanım keyfi sunmaktadır.

Genel Özellikler:
Ön ve Arka Tekerlek sürüş uyumu kapali ve dis ortamlarda etkili sürüs hareketeliligi saglar.
Manual kullanim özellikli rehap oturma sistemi hem basit hem de etkilidir.
Koltuk alti platformunun derinlik ve genisligi kolayca ayarlanabildigi için kol destek bölümü uzunlugu bagimsiz olarak ayarlanabilmektedir.
Tek bir tuş ile koltugun arkaya yatmasi, aşağı yukari ayarlanmasi ve ayak desteklerinin kolayca ayarlanabilmesi saglanmaktadır.
450 Watt gücü ile performansı yüksektir.
Sırtı katlanır. Tilt özellikli akülü tekerlekli sandalye
Kolluk yükseklik ayarı yapılır
Aküler taşıma kutuları ile kolayca sökülebilir
Otomatik şarj
İthal bir üründür

Teknik Özellikler:
Tasima Kapasitesi :135 kgs / 300 lbs
Koltuk Ebati :16"/18"/20"
Orta Tekerlek Ebati :14"
Ön ve Arka Tekerlek Ebatlari :9"
Maximum Hiz :10 km/h
Akü Özellikleri :12V / 50Ah * 2
Sarj tipi :24V / 5A
Kumanda Tipi :PG/DY
Motor Tipi C24V / 450W
Uzunluk :105 cm
Genislik :65.5 cm
Yükseklik :102 cm
Koltuk Genisligi :18"
Koltuk Derinligi :18.3"
Zemine olan yakinlik :8.5 cm
Kendir etrafinda dönme çapi :22"

Garanti Kapsamı:
2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderilmesi durumunda kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.