Wollex Mister TRL Özellikli Akülü Tekerlekli Sandalye Modeli

Wollex Marka Mister TRL özelliklil, bağımsız süspansiyon sistemi ile donatılmış sıradışı fonksiyonel özellikleri ile, dış ortam kullanımında performanslı ve kullanımı çok kolay. Sırt kısmı ve ayak koyma kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlayabilirsiniz. Tilt özeliği ile daha konforlu ve rahat bir kullanım keyfi sunmaktadır.Mister dış kullanım için farklı arazi koşullarında bağımsız süspansiyon şasi ile güvenli ve üstün yol tutuşu sağlamaktadır. İç mekan kullanımlarında 105cm şasi uzunluğu ve ortadan çekişli olmasının verdiği avantajla büyük manevra kabiliyeti sunmaktadır. Mister’ın elektrikli koltuğunu kumanda yardımıyla sırt kısmını ve ayak palet kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlaya bilirsiniz. Ayrıca tilt özeliği kullanarak da daha konforlu ve rahat bir kullanım sunmaktadır.
Wollex Mister TRL Özellikli Akülü Tekerlekli Sandalye


Genel Bakış:
Ekonomik fiyatlı ve pratik kullanımlı akülü tekerlekli sandalye modelleri birçok kullanıcı için ilk tercihtir. Bu sandalye 105 cm boyu ve orta tekerlek özelliği ile kapalı mekanlarda yüksek performansta manevra kabiliyeti sağlar.
Wollex Marka Mister Model, bağımsız suspensiyon sistemi ile donatilmis sıradışı fonksiyonel özellikleri ile Mister Akulu Sandalye, dış ortam kullanımında da performanslı ve kullanımı çok kolaydır.
Orta tekerlek sürüş yetenegi ile sağladığı manevra kabiliyeti kapalı ortam kullanımlarında kolay ve güvenli sürüs imkani sağlar. Mister dış kullanım için farklı arazi koşullarında bağımsız süspansiyon şasi ile güvenli ve üstün yol tutuşu sağlamaktadır. İç mekan kullanımlarında 105cm şasi uzunluğu ve ortadan çekişli olmasının verdiği avantajla büyük manevra kabiliyeti sunmaktadır. Mister’ın elektrikli koltuğunu kumanda yardımıyla
sırt kısmını ve ayak palet kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlaya bilirsiniz. Ayrıca tilt özeliği kullanarak da daha konforlu ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Mister’ın elektrikli koltuğu, yönetim kumandası yardımıyla sırt kısmını ve ayak koyma kısmını istediğiniz pozisyonda ayarlaya bilirsiniz. Ayrıca tilt özeliği kullanarak daha konforlu ve rahat bir kullanım keyfi sunmaktadır.

Genel Özellikler:
Ön ve Arka Tekerlek sürüş uyumu kapali ve dis ortamlarda etkili sürüs hareketeliligi saglar.
Manual kullanim özellikli rehap oturma sistemi hem basit hem de etkilidir.
Koltuk alti platformunun derinlik ve genisligi kolayca ayarlanabildigi için kol destek bölümü uzunlugu bagimsiz olarak ayarlanabilmektedir.
Tek bir tuş ile koltugun arkaya yatmasi, aşağı yukari ayarlanmasi ve ayak desteklerinin kolayca ayarlanabilmesi saglanmaktadır.
450 Watt gücü ile performansı yüksektir.
Sırtı katlanır. Tilt özellikli akülü tekerlekli sandalye
Kolluk yükseklik ayarı yapılır
Aküler taşıma kutuları ile kolayca sökülebilir
Otomatik şarj
İthal bir üründür

Teknik Özellikler:

Toplam Uzunluk : 105cm
Toplam Genişlik : 65,5cm
Toplam Yükseklik : 102cm
Arkalık Yüksekliği : 65cm
Destek Tekerleklerin Boyu : 9''/8'' (F/R)
Hareket Tekeri Boyu : 14''
Maksimum Kullanıcı Ağırlığı :135kg
Koltuk Derinliği :18,3''
Koltuk Genişliği : 18''
Koltuğun Zeminden Yüksekliği :45cm
Koltuğun Tilt Güçü : 90 - 150 derece
Elektrikli Koltuğun Yasmanma Güçü : 3 - 40 derece
Tırmanma Yeteneği : 12 derece
Dönüş Çapı : 22''
Maksimum Hız (km/h) : 10km/h
Sürüş mesafesi : 30-35 km
Engel Yüksekliği : 5 cm
Elektronik Sistem (Standart) : VR2
Akü Kapasitesi : 50Ah

Garanti Kapsamı:
2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderilmesi durumunda kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.