Bu konudan haberdar edilenler

Like Tree1Likes
 • 1 Post By gülümse_hayata

Konu: Emeklilerin Promosyon Beklentisine Cevap Geldi

 1. #1
  gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  15,104
  Blog Yazıları
  166
  Bahsedilme
  25 Gönderi
  Etiketleme
  1 Konu

  Emeklilerin Promosyon Beklentisine Cevap Geldi

  Sponsor Bağlantılar


  Emekli promosyonlarının ne zaman dağıtılacağı milyonlarca emekli arasında tartışma konusu olmaya devam ediyor. Başbakan Binali Yıldırım tarafından 2017 yılının başlangıcında milyonlarca emekliye müjde haberi geldi. Başbakan Yıldırım, emeklilere promosyon dağıtılacağını vurguladı. SGK emeklilere verilecek promosyonlarla ilgili bankalarla yapılacak olan protokolü hazırladı. Maaşlarına promosyon bekleyen emeklilerin SGK emeklilere verilecek promosyonlarla ilgili bankalarla yapılacak olan protokolü hazırladı. Promosyon ödemeleri Mart ayı itibariyle başlayacak. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), 11.7 milyon emekliye verilecek promosyonla ilgili olarak bankalarla yapacağı protokolü hazırladı.

  106936.jpg

  Edinilen bilgiye göre SGK, hem Ziraat, Halk ve Vakıf Bank'ı hem de PTT Bank ile özel bankaları emekli promosyonlarıyla ilgili protokol imzalayacak. Yaklaşık 15 gün önce 4.2 milyon emeklinin maaş aldığı bankalarla SGK'de toplantı yapılmış, Başbakan Yıldırım'ın açıkladığı promosyon şartları kendilerine anlatılmıştı. SGK yetkilileri Hürriyet'e, söz konusu toplantıda özel bankaların promosyona ilişkin bir itirazda bulunmadığını, konuyu yetkili organlarından değerlendireceklerini açıklamışlardı.

  Aradan geçen 15 günün ardından yetkililer, bu hafta promosyon protokolünü tamamladıklarını ve önümüzdeki hafta tüm bankalarla tek tek görüşüp imzaların atılacağını söylediler. Hürriyet'e konuşan yetkililer, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu'nun onayından sonra protokol imzalarını önümüzdeki hafta bitirmeyi planlıyoruz" dediler.

  MART'TA DAĞITILACAK


  Yetkililer, Mart ayından itibaren de emeklilerin maaş promosyonlarını alabileceklerini ifade ettiler.

  Başbakan Binali Yıldırım, 1000 lira altında emekli maaşı alanlara 300 lira; 1000-2000 lira arası 375 lira; 2000 lira üzerine 450 lira promosyon verileceğini duyurmuştu. Ancak yaklaşık 7.5 milyon emeklinin maaş aldığı Ziraat, Halk ve Vakıfbank ile promosyon konusunda anlaşılmış; 4.2 milyon emeklinin maaş aldığı PTT Bank ve diğer bankalarla ise görüşme yapılmamıştı. Hürriyet'in 4.2 milyon emeklinin durumunu gündeme getirmesi sonrasında SGK'nin ilgili bankalarla görüşme yapacağı nihayetinde Başbakanın söylediği gibi tüm emeklilerin bu promosyondan yararlanacağı vurgulanmıştı.

  YAKLAŞIK 4 MİLYON EMEKLİ DE ALACAK

  Maaşlarına promosyon bekleyen emeklilerin merak ettiği bir diğer konu ise promosyonların hangi bankalardan alınabileceği oldu. Promosyon anlaşması ilk etapta emekli maaşı veren kamu bankalarıyla yapıldı. Böylece maaşını Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank'tan alan yaklaşık 7.5 milyon emekli promosyon alacak.

  Özel bankalar ve PTT Bank’tan da aynı şartlarda anlaşmayı imzalamaları istendi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkililerinden edinilen bilgiye göre özel bankalardan "Biz bu promosyonu vermeyiz" diyen çıkmadı. Bu bankalar şartları kabul etmez ise 4 milyona yakın emekli Zirrat, Halk veya Vakıfbank'a geri dönüp promosyon alabilecek.

  OCAK EMEKLİ MAAŞI ZAMMI NE KADAR OLMUŞTU?

  SSK ve Bağ-Kur emeklileri, her yılın Ocak ve Temmuz aylarında bir önceki 6 aylık dönemde gerçekleşen enflasyon oranında zam alıyor. Aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte Ocak ayı emekli maaşı zaamı belli oldu. Peki, emekli maaşı zammı ne kadar oldu? Sayıları 9 milyonu aşan SSK ve Bağ-kur emeklisinin maaşlarına Ocak ayında yapılacak zam oranı 4.9 olarak belirlendi.

  Enflasyon, Temmuz’da yüzde 0,45 artarken, Ağustos’ta 0,29 düşmüştü. Eylül’de yüzde 0,18, Ekim’de yüzde 1,44, Kasım’da ise yüzde 0,52 ve Aralık'ta da yüzde 1.64'lük yüksek artışla 6 aylık enflasyon yüzde 4.73 oldu. Oysa hükümet 2017 programında, 6 aylık enflasyonun 3.73 gerçekleşeceğini tahmin etmişti.


 2. #2
  gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  15,104
  Blog Yazıları
  166
  Bahsedilme
  25 Gönderi
  Etiketleme
  1 Konu

  Paralar peşin ve tek seferde yatacak  Uzun bir maratonun sonunda emekliler promosyon zaferini kazandılar. Emekliler anlaşmaya vardıkları bankalarla 3 yıl çalışmak zorunda. Aldıkları promosyonun miktarı da artabilir. Kamu bankaları imzayı attı, özel bankalar promosyon yükseltecek İlk adımın atılmasının arından bundan sonraki gelişmeler emeklilerin lehine gerçekleşecek.Kamu bankalarının ardından üç büyük bankamız da promosyon protokolüne imza attılar. Özel bankaların promosyon işi için harekete geçmeleri çok önemli. Özel bankların sisteme dahil olmasıyla ortaya çıkan rekabetle emeklilerin alacağı promosyon yükselebilir. İşte emeklilerin promosyon hakkında merak ettikleri

  1) İSTEDİĞİNİZ BANKAYA GİDİN: Emeklilerin istediği bankadan paralarını çekecek olmaları buradaki rekabeti de artıracak. Kamu bankalarına doğru yönelme olmaması için ve ellerindeki emeklileri kaptırmamak için özel bankalar zaten devreye girmeye başladı. O yüzden öncelikle promosyon veren ve SGK ile protokol imzalayan bankalardan birisini seçeceksiniz.

  2) 3 YILLIK ANLAŞMA YAPILIYOR: Seçtiğiniz banka ile 3 yıllık bir anlaşma imzalamanız gerekiyor. Böylece 3 yıl boyunca o bankadan başka bir bankaya geçemeyeceksiniz.

  3) FATURA TALİMATI: Seçtiğiniz bankaya en az iki faturanızı otomatik ödeme talimatı vermeniz lazım. Bu sizin işinizi de kolaylaştıracak. Fatura ödemeleri için bir para vermeyeceksiniz. Ayrıca kredili mevduat hesabı da açmanız istenecek. Bunu açtırdıktan sonra kullanmak zorunda değilsinz.

  4) PARA PEŞİN ÖDENECEK: Promosyon parası emeklilere anlaşma yapar yapmaz tek seferde ve peşin olarak ödenecek. İkinci promosyon 3 yıl sonra gelecek.

  5) TABAN MİKTAR BELLİ: Promosyonda taban miktarlar belirlendi. Bankalar isterlerse bunun üzerine çıkabilecek. Buna göre 1000 liranın altında maaşı olanlar en az 300 lira 1000-2000 arası maaşı olanlar 375 lira ve 2000 liradan fazla maaşı olanlar 450 lira alacak.

  6) HESABINIZ VARSA: Eğer promosyon veren bankadan maaşınızı zaten alıyorsanız yine bankanızla görüşüp promosyon anlaşması yapmanız gerekecek.

 3. #3
  gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  15,104
  Blog Yazıları
  166
  Bahsedilme
  25 Gönderi
  Etiketleme
  1 Konu

  10 Soruda Promosyon  Emekliler yıllardır bekledikleri promosyona kavuşuyor. 12 milyon emekliye 300 ila 450 TL arasında değişen paralar marttan itibaren ödenecek. Bankalar ön başvuruları almaya başladı. İşte detaylar

  10 SORUDA EMEKLİYE PROMOSYON REHBERİ

  Emekliler heyecanla promosyonların ödenmesini bekliyor. Promosyon konusunda akıllardaki soruların cevapları ise şöyle:

  1) Kimler promosyon alacak?

  SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli maaşı alan yaklaşık 12 milyon vatandaş promosyon alacak. Ölmüş emeklilerin dul ve yetimleri de kapsam dahilinde.

  2) Başvuru yapılacak mı?

  Evet. Promosyon veren bankalarla sözleşme imzalanması gerekiyor. Başvuru yapılmazsa bankalar promosyon ödemeyecek.

  3) Hangi bankalarödeyecek?

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Ziraat, İş, Garanti Bankası, Akbank ve ING Bank ile protokol imzalandığını duyurdu.

  Vakıfbank ve Halkbank ile özel bankalar da bekliyor.

  4) Emekliler kaç lira alacak?

  Maaşı 1000 liranın altındaki emeklilere en az 300 lira, 1000-2000 lira arasında olanlara 375 lira 2000 liranın üzerindeki maaşlara ise en az 450 lira promosyon ödenecek. Bankalar bu paraların üzerine çıkabilecek.

  5) Para her yıl mı ödenecek?

  Emekliler paralarını 3 yılda bir alacak.

  6) Promosyonu almak içinşartlar neler?

  Emekli bankasını seçebilecek. 3 yıl aynı bankadan maaş çekilecek. En az iki fatura için otomatik ödeme talimatı verilecek. Ayrıca bankadan kredi kartı almak ya da kredili mevduat hesabı açtırmak gerekecek. Emekliler maaşlarının tamamını ATM'den sınırsız çekebilecek. Hesap işletim ücreti ödemeyecek.

  7) Süre dolmadan ayrılan neyapacak?

  Sözleşmeye uymadan bankadan maaşını değiştirmek isteyene sistem izin vermeyecek. Ancak aynı bankanın başka şubesine aktarabilecek.

  8) Maaş veren bankayı değiştirmekmümkün olacakmı?

  İsteyen emekli bankasını değiştirebilecek. Ancak sistem kredi kullananlara bu izni vermiyor. Kredi taksitlerinin bitmesini takiben değişiklik yapılabilecek.

  9) Maaş aldığım banka protokolimzaladı ne yapayım?

  Bankaya başvurup 3 yıllık anlaşma yapabilirsiniz. Daha fazla promosyon vaat eden bir bankaya da geçebilirsiniz.

  10) Ödemeler ne zaman venasıl yapılacak?

  Promosyon için şu anda başvurabilirsiniz. Bazı bankalar ön başvuruları almaya başladı. Ödemeler mart ayından itibaren, peşin ve tek seferde yapılacak.

  0x0-bankani-sec-parani-al-1486592748581.jpg

  HANGİ BANKA NE VAAT EDİYOR?

  -ZİRAAT BANKASI: 300 TL, 375 TL ve 450 TL olmak üzere üç ayrı promosyon verecek.

  Emeklilere özel ürünler geliştirecek. Hesap işletim ücreti almayacak. 2 fatura talimatı, Kredili Mevduat Hesabı ve 3 yıl şartı koyacak.

  -İŞ BANKASI: SGK'nın belirlediği promosyon rakamlarını verecek. 3 yıl maşını alma şartı koyacak. Yeni emeklilere ilk maaşlarını da İş Bankası verecek. Maaşlar ATM'den tek seferde çekilebilecek. Fatura ve kredi kartı şartı da var.

  -GARANTİ BANKASI: Promosyon ödemelerini martta yapacak. Belirlenen taban rakamları ödeyecek. Bunun için şubelere başvurulup taahhütname imzalanacak. SGK protokolündeki 2 fatura talimatı ve kredili hesap şartı da olacak.

  -AKBANK: 2 adet otomatik fatura talimatı ile birlikte kredi kartı ya da Artı Para sahibi olma isteniyor. Bunları istemeyenlere altın mevduat hesabı, vadeli mevduat ya da ek otomatik fatura talimatı vermesi istenecek. Faturaların 6 aylık periyotlarda en az bir kere ödenmesi gerekiyor.

  Promosyon miktarlarını ise açıklamadı.

  -ING BANK: 3 yıl boyunca maaş almayı taahhüt eden ve fatura talimatı ile kredili hesap ya da kredi kartı gibi bir ürün kullanan emeklilere belirlenen rakamları ödeyecek. Banka hizmetlerinden özel indirimler sunulacak. Bütün banka ATM'lerinden ücretsiz para çekilebilecek.

 4. #4
  gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  15,104
  Blog Yazıları
  166
  Bahsedilme
  25 Gönderi
  Etiketleme
  1 Konu

  Kimliğin son numarasına göre belli olacak  Bankalarla sözleşme yapan emekliler promosyon almaya başlayacak. Ödemeler Mart, Nisan ve Mayıs ayı boyunca sürecek. Ödeme sırası TC kimlik numarasının son rakamına göre belirlenecek ve maaş alınan tarihte hesaba yatacak...


  Emeklilerin promosyon ödemeleri 1 Mart itibarıyla başlıyor. Ödemeler üç ay boyunca sürecek. Yani 11.5 milyon emeklinin tamamına birden ödeme yapılmayacak. Ödeme sırası TC kimlik numarasının son rakamına göre belirlenecek. Örneğin kimlik numarasının son rakamı 9-7-5 olanlara Mart'ta, 3-1-8 olanlara Nisan'da, 6-4-2-0 olanlara ise Mayıs'ta ödenecek. Para, o ayki maaş alman tarihte hesaba geçecek.

  MAAŞIN YATTIĞI TARİHTE

  Posta'dan Bilal Emin Turan'ın haberine göre; her ayın 21'inde maaş alan bir kişi maaşıyla birlikte promosyonunu da 21 Mart'ta alacak. Maaşa ilave promosyon 300-450 lira arasında olacak. Maaşı 1000 liranın altında olan 2.3 milyon emekliye 300 lira, 1000-2000 lira arası olan 8.5 milyon emekliye 375 lira, 2000 lira üzerinde olan 791 bin emekliye 450 lira promosyon ödenecek. Ama bankalara gidip promosyon sözleşmesi imzalamayı unutmayın! Sözleşme yoksa promosyon da yok.

  Son dakika! Emekliler dikkat! 450 lira almak için...

  5 MİLYAR ÖDENECEK


  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bugün itibarıyla toplam 16 bankayla protokol imzaladığını duyurdu. Bu bankalar emeklierin maaş aldığı bankaların yüzde 99.5'ine denk geliyor. Bankalar şöyle: Ziraat, îş Bankası, Yapı Kredi, ING, Akbank, Burgan, Vakıfbank, TEB, Garanti, QNB Finansbank, Şekerbank, Halkbank, Fibabanka, PTT, Denizbank, ICBC Turkey. 11.5 milyon emekliye ödenecek toplam promosyon tutarı 5 milyar lira olacak.

  MAAŞ ALDIĞINIZ HESABA YATACAK


  • Promosyon almak için ne yapacağım?

  Promosyon için bankaya, "3 yıl maaşımı taşımayacağım" sözü vereceksiniz. Bunun için sözleşme imzalayacaksınız. Ayrıca, elektrik, su, doğalgaz, telefon olabilir. Faturalar için 2 adet otomatik ödeme talimatı vereceksiniz. Bu da yeterli değil ya kredi kartı alacaksınız ya da kredi mevduat hesabı (ek hesap) açtıracaksınız.

  • Promosyon hangi hesaba yatacak?

  Hakettiğiniz promosyon tutarı emekli maaşı aldığınız hesaba yatacak.

  • Promosyon hesaba ne zaman yatar?

  Ödemeler 2017'de emeklilerin maaş aldığı tarihe uygun olarak yapılacak. Aym 17'sinde maaş alıyorsanız ve TC Kimlik numarasının son rakamına göre ödeme sırası size geldiyse o tarihte hesabına yatırılacak.

  EVDE SÖZLEŞME İMZALAMA İMKANI

  • Ben eşimden de maaş alıyorum. Yetim oğlum okuduğu için ona da annesi üzerinden maaş ödeniyor. İkimize de promosyon ödenecek mi?

  Vefat eden emeklinin eşi ile yetim çocuklarına da promosyon ödenecek. Ancak bu hesap maaş bağlama katsayısma göre değişecek.

  • Kalp hastasıyım promosyon için bankaya gidemiyorum. Sözleşmeyi nasıl imzalarım?

  SGK, dileyen emekliye evde maaş ödemesi yapıyor. Yani maaşlar mı ayağına götürüyor. Promosyon konusunda da SGK'yı veya bankayı arayıp sözleşmeyi evde imzalamak istediğinizi belirtebiliirsiniz. Mutlaka yardımcı olunacaktır.

  İKİ EMEKLİ MAAŞI ALANA TEK ÖDEME


  • İki maaş alıyorum ve iki hesabım var. Maaşların ikisini de aynı bankadan alıyorum. Her biri için ayn promosyon alabilir miyim?

  Birden fazla emekli maaşı alan emekliler için ödenecek promosyon tutarı, maaş tutarları toplamına göre hesaplanacak. Örneğin maaşınızdan biri 1000 lira diğeri 1500 lira ise toplamı olan 2500 liraya göre 450 lira promosyon almaya hak kazanacaksınız. Ayrı ayrı ödeme yapılsaydı 750 lira alacaktınız.

 5. #5
  Kategori Yöneticisi
  Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2012
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  8,431
  Blog Yazıları
  436
  Bahsedilme
  14 Gönderi
  Etiketleme
  4 Konu

  Emekliler dikkat!  Emeklilerin 300-450 lira arasındaki promosyonu alabilmesi için ilk şart bankalarla sözleşme imzalamak.

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), şu ana kadar Ziraat, Garanti, îş Bankası, Akbank, Finansbank, ING ve PTT olmak üzere 7 kurumla anlaşma yaptı. Bunlara yenileri eklenecek. Ödemeler Mart'ta başlayacak. Ancak, bankalar promosyonu otomatik olarak yatırmayacak. Başvuru gerekiyor. 11.5 milyon emekli, SGK'nm protokol imzaladığı bankalarla oturup tek tek sözleşme imzalayacak ve taahhütte bulunacak. Bunun için kimlik ve emeklilik kartı yeterli olacak.

  OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERİLECEK

  Promosyon ödemeleri kaç yıl için yapılacak?

  Ödeme üç yıl için geçerli olacak. Her üç yılda bir tutar yeniden belirlenecek.

  Banka sözleşmelerinde hangi taahhütler yer alacak?

  Bankayla anlaşma imzalayan emekli, maaşmı 3 yü süreyle ilgili bankadan almayı taahhüt edecek. Üç yü dolmadan maaşını başka bir bankaya taşıyamayacak.

  Üç yıl dolmadan maaşımı başka bankaya taşırsam ne olur?

  Bankayla anlaşma imzalayan emekli, maaşımı 3 yü süreyle ilgili bankadan almayı taahhüt edecek ve 3 yıl dolmadan herhangi bir nedenle, maaşını başka bankaya taşımaya kalkarsa SGK, emeklinin almış olduğu promosyonu maaşından kesip bankaya aktaracak.

  Otomatik fatura talimatı vermek zorunda mıyım?

  Evet. Emekli elektrik, telefon, su, doğalgaz faturalarından en az ikisi için otomatik ödeme talimatı verecek.


  EK HESAP DEVREYE GİRECEK

  Maaşımın tamamını çekersem ve fatura ödeme tarihini kaçırırsam ne olur?

  Otomatik ödeme talimatı veren birçok emekli bankada para bırakmayı tercih edecektir. Maaşının hepsini çekenler için banka, emekliye ek hesap (avans hesap) açacak. Hesapta para kalmazsa faturalar ek hesap aracılığıyla ödenecek.

  Ek hesaptan kullanılan paranın faizi var mı?


  Evet. Bankalar ek hesap için aylık yüzde 1.84, yıllık yüzde 22.08 faiz alıyor.

  HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YOK


  Kredi kartımı ek hesapla ödeyebilir miyim?


  Elbette. Ama bunun için maaşınızdan kesecek faizi iyi hesap edin. Çünkü ek hesap kredi çekmek gibidir. Faizi ise krediden daha yüksektir.

  Emekli maaşımı ATM'den çekerken ücret kesilecek mi?


  Hayır. Maaşınızın tamamını ATM'den tek seferde ücretsiz olarak çekebileceksiniz.

  Maaş hesabım için hesap işletim ücreti kesilecek mi?

  Hayır. Emekli maaş hesapları için hesap işletim ücreti alınmayacak.

 6. #6
  gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Şehir
  İstanbul
  Mesajlar
  15,104
  Blog Yazıları
  166
  Bahsedilme
  25 Gönderi
  Etiketleme
  1 Konu

  Promosyonda Artış  Emekliye promosyon 900 liraya çıktı!
  Bankalar emekliler için kesenin ağzını açtı. Promosyon 900 liraya kadar çıkarken; emeklilere özel hizmetler de arttı.

  113249.jpg

  Yaklaşık 11.5 milyon emekli için bankalar arasındaki yarış kızıştı. Artan rekabet, 3 yıllık dönem için maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olarak belirlenen promosyonu yükseltti. Promosyon tutarı 900 liraya kadar çıktı. Ayrıca emeklilere özel hizmetler de çoğaldı. Faturalarda, alışverişlerde, tatilde indirim gibi imkanlar sunulurken; ücretsiz işlemler de arttı.

  İşte bazı bankaların uygulamaları:

  AKBANK: 450 liraya varan nakit promosyonun yanı sıra banka ATM'lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme, öncelikli hizmet, sıfır hesap işletim ücreti, ücretsiz havale ve EFT, bireysel kredilerde indirimli faiz oranları gibi imkanlar sunuyor.
  FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor. Maaşı tüm ATM'lerden ücretsiz/komisyonsuz çekme, hesap işletim ücreti ödenmemesi, özel faiz oranları gibi fırsatlar sağlıyor.

  ÜCRETSİZ HAVALE-EFT

  İŞ BANKASI: 450 liraya varan promosyon ödüyor. 31 Aralık'a kadar kredi kartı ve ek kartlardan yıllık ücret alınmaması, özel faiz, hesap işletim ücreti alınmaması, ücretsiz havale ve ayda 3 ücretsiz EFT gibi imkanlar sunuyor.

  VAKIFBANK: 450 liraya varan promosyon veriyor. Maaşları VakıfBank ATM'lerinden ücretsiz çekme, maaş hesabına bağlı HGS etiketinin ücretsiz alınması, kredi kartı aidatı alınmaması, özel kredi faiz oranları gibi fırsatlar sağlıyor.

  YAPI KREDİ:
  450 liraya varan promosyon ödüyor. Ücretsiz havale, özel faiz oranıyla ihtiyaç kredisi, ATM'den 3 bin lira günlük para çekme limiti, ücretsiz düzenli ödeme imkanları sunuyor.

  ING: Maaşını taşıyanlara 450 liraya varan promosyon ödüyor. Vadesiz mevduat hesabından 1 otomatik ödeme talimatı verip, 10 bin lira ve üstü tutarda 36 ay ve üzeri vadelerde ihtiyaç kredisi kullananların ise promosyonunu ikiye katlıyor. Bu kapsamda 1 aylık maaşı bin liranın altında olanlara 600, bin-2 bin lira arasında olanlara 750, 2 bin lira ve üzerinde olanlara 900 lira ödüyor. Kredide özel faiz oranları, ücretsiz işlemler gibi imkanlar da sunuyor.

  50 LİRA EKLİYOR

  GARANTİ: 450 liraya varan promosyon ödüyor. Kredi kartından 2 otomatik talimatı verenlere ek 50 lira bonus hediye ediyor. Paramatik'lerden bakiyenin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekme, maaşı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti ödenmemesi, maaş hesabı için hesap işletim ücreti alınmaması, özel faiz oranlarıyla gelir belgesiz kredi gibi fırsatlar da sağlıyor.
  TEB: Maaşa göre 300, 375, 450 lira promosyon ödemesi yapıyor. Kredi kartından 2 otomatik fatura ödeme talimatı karşılığı promosyona ilave 50 lira bonus veriyor. Hesap işletim ve kredi kartı ücret muafiyeti, çağrı merkezi ve internetten yapılan işlemlerde ücret muafiyeti, özel faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, birikimlere yüksek faiz, ATM'lerde 3 bin lira para çekme limiti gibi imkanlar sunuyor.

  SU FATURASINDA YÜZDE 10 İNDİRİM

  DENİZBANK: Maaşa göre 450 liraya varan promosyon öderken, emeklilerin maaşını şubelerine taşımalarını sağlayan müşterilere 'her emekli için 100 TL nakit' veriyor. Taşıt ve konut kredilerinde özel faiz uygularken; Deniz Bonus'tan otomatik ödeme talimatı verenlere 3 ay boyunca su faturasında yüzde 10 indirim yapıyor. Firmalarla yaptığı işbirlikleriyle indirimli tatil ve alışveriş imkanları da sunuyor.

 7. #7
  Banned

  Üyelik tarihi
  Jun 2017
  Mesajlar
  20
  Bahsedilme
  4 Gönderi
  Etiketleme
  0 Konu
  Sponsor Bağlantılar


  Merhaba benim konum o değil de ya benim önceden hiç rahatsızlığım yoktu taki bu iş kazası geçirdim şimdi ssk bana yüzde 52 vermiş benim davamda devam ediyor yani tazminat davası çalırken sigortam yoktu sigorta girişimi sonrasında yaptılar şimdi ben nasıl emekli olurum lütfen sizden detaylı bir açıklama bekliyorum bunların şartları nelerdir şart aranıyormu emekli olmak için teşekkürler


  SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi


Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Emeklilerin Maaşlarına Yansıtılan Zammın Detayları
  By gülümse_hayata in forum Diğer
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03-05-2016, 11:03:59
 2. Engelli emeklilerin maaşları ne kadar olur?
  By İbr in forum Engelli Emekliliği
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 26-11-2015, 21:19:25
 3. Emekli maaşlarına promosyon...
  By Gazoz Agacı in forum Diğer
  Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 08-11-2013, 10:14:17
 4. Düşük maaşlı emeklilerin maaşı artacak!
  By Gazoz Agacı in forum Diğer
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 23-06-2013, 17:04:27
 5. ÖMSS ile emeklilerin tekrar çalışması
  By NDUZCE in forum ÖMSS Sınavı ve ÖMSS Kura Atamaları
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 29-09-2012, 14:37:09

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Giriş