Like Tree1Beğeni
  • 1 Mesaj Sahibi Halil Yılmaz

Konu: Engelim ve bakmakla yükümlü olunan kişi nedeniyle tayin olmak istiyorum. Yardım LTF..

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Engelim ve bakmakla yükümlü olunan kişi nedeniyle tayin olmak istiyorum. Yardım LTF..

Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba ;

Gsb'de aday memur olarak çalışmaktayım. Kendim %45 , bakmakla yükümlü olduğum , benden başka 1. derece yakını bulunmayan annem ise %90 oranında engellidir. İkametimiz olan şehre tayin olmak istiyorum. Bu konuda yol gösterecek ve bilgisini paylaşabilecek arkadaşların yardımına ihtiyacım var ;

1. Aday memur olmam, tayin hususunda problem yaratır mı ?
    2. Kendimin ve annemin durumunu aynı dilekçede mi belirtmeliyim ? Yoksa ayrı ayrı mı ?
    3. Nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor? Sizlerde bir örneği varsa paylaşabilir misiniz ?
    4. Kurum veya bakanlıktan red cevabı gelirse nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?
    5. Becayiş yapmak istesem, aynı görev ve ünvanda bulunan kişinin de engelli mi olması gerekiyor ?

İlginize ve cevaplara şimdiden teşekkür ederim. Selam ve saygı ile...

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    126 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Çalıştığınız kurumun personel genel müdürlüğünde detaylı bilgi almanız mümkün. aday memur olmanız nedeniyle yanlış yönlendirme yapmak istemem.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Teşekkür ederim. Bu forumda sizden başka sorulara cevap veren ve yardımcı olmaya çalışan kimse yok. Bir garip yer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)