Anketimiz: En büyük hayaliniz nedir/neydi?

Katılımcı sayısı
5. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • İyileşmek.(Engelsiz yaşamak.)

4 80.00%
  • Bir iş sahibi olmak/Çalışmak.

1 20.00%
  • Başka bir Şehirde/Ülkede yaşamak.

2 40.00%
  • Çok zengin olmak.

1 20.00%
  • Çok ünlü olmak.

0 0%
  • Aşık olmak.

1 20.00%
  • Evlenip çoluk çocuğa karışmak.

2 40.00%
  • Hiçbir hayalim yok/olmadı.

0 0%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Like Tree56Beğeni

Konu: En büyük hayaliniz nedir/neydi?

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    452
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Hayallerim, hayatım ve ben

Hayal kurmak ve o hayalin peşinden koşmak.. ne koşması resmen uçmak tam benlik Bugüne kadar tüm hayallerimi birer birer gerçekleştirmiş biri olarak yine hayal kurmaktan vazgeçemiyorum. En büyük hayalim uçağa binmekti, ata binmekti, teleferiğe binmekti tabii bunlar fiziksel koşullara bağlı olanlardı ve çok şükür hepsini gerçekleştirdim. Özel hayallerime gelince emeklilik hayalimi bu siteye üye olduktan sonra yine siteden edindiğim bilgilerle gerçekleştirdim hala çok mutluyum..

Sırada gerçekleşmeyi bekleyen hayallerimi düşünüyorum da buraya yazmakla bitecek gibi değil ama ben yine de ilk aklıma gelenleri sıralamak istiyorum;

- Mutlaka bir fırsatını bulup Nevşehir/ Ürgüp peri bacalarını görmek, Balona binmek yazarken bile heyecanlandım
    - İngilizceyi bülbül gibi şakımak
    - Yurtdışına çıkmak (Yabancı dili hallettiğim an yurtdışı seyahatı kaçınılmaz)
    - Evime duvardan duvara, tabandan tavana kocaman bir kitaplık yaptırmak
    - Bayburt'un bugüne kadar yetiştirdiği en sevimli, en şirin ve en akıllı cesur yüreğini görmek

En en ama en büyük hayalim ise yaşama sebebimin yavrusunu görmek aslında daha öncesinde oğlumu damatlık takım elbisesinde görmek yani bilmiyorum ama hayatta hayallerimin hiç sonu gelmesin istiyorum sanki hayal etmekten vazgeçtiğim zaman yaşamaktanda vazgeçmiş olmak gibi..

Hayaller beni ayakta tutuyor, hayatıma heyecan katıyor ve ben onları gerçekleştirmek için elimden geleni yapıyorum.

Yukarıdaki şıkların hiç biri tek başına mutlu olmak için yeterli değil ama kendime uygun şıkkı bulamadığım için işaretlemedim. Herkesin hayal dünyası farklı ve gerçekleri de.. bu yüzden anketi düzenleyen ve ankete katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Hayallerinizin gerçekleşmesi dileğimle...

Kategori Yöneticisi
    septik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    3
    Bahsedilme
    46 Gönderi
    Etiketleme
    9 Konu

Bir hayalim var, bir minibüs, ( hatta içini hayalimde düzenledim ve sonraki hayallerimde kusursuza yakın hale getirdim ) tavanı güneş enerjisi veya ışığa duyarlı şekilde elektirik sağlayacak bir düzene sahip, içinde mini düzeyde mutfağı, wc si, aynı zananda yatak olarak kullanılabilecek kanepe, tv ve son zamanda kullanılan seyyar internet ve tüm tv pc telefona bağlanacak şekilde, sonrasımı sormayın şimdi size yeni bir hayal seçeneği ve tabi giderleri karşılayacak bir gelir ve bu karavanla hayatım bana değişik gelecek, keyif alacağım her yerde konaklamak.

Küba konusuna gelince Mehmet Yalçını bilemiyeceğim ama benim esprim, orada 7-24 ücretsiz uçuş imkanı, üstelik uçak vs kullanma ihtiyacı duymadan tabiki bu durum espri anlayışımdandı.
    Konu septik tarafından (07-11-2016 Saat 00:33:14 ) değiştirilmiştir.
    svg.42 ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    452
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Eskiden en büyük hayalimdi ama artık değil çünkü yerleşik düzeni daha çok seviyorum ben ama bu karavanı sana hediye edebilirim Hayallerin bir karavanla dünyayı dolaşmaksa gel hiç vazgeçme bu hayalinden..

Halil Yılmaz, svg.42 ve septik bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)