Anketimiz: Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Katılımcı sayısı
10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Özel eşyası, Bakmam.

3 30.00%
  • Anasını bile ağlatırım. Bakarım

6 60.00%
  • Gelince, mesaj geldiğini söylerim.

1 10.00%
  • Ekran kilidini bilmiyorum, bir bilsem

0 0%
Like Tree30Beğeni

Konu: Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Kategori Yöneticisi
    unuttum.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    17
    Bahsedilme
    14 Gönderi
    Etiketleme
    29 Konu

Question Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Sponsor Bağlantılar

Merak ettik,
    İzahat yapacaklara da saygılar..

svg.42 ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

sorularınızı ilgili konulara yazın veya yeni konu açın lütfen. Ö.M'lere cevap yazmıyacağım artık...

Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

en az evlilik programları kadar lüzumsuz bir konu...
    Gazoz Agacı bunu beğendi

Sağlık Teknikeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    19
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Tereddüt etmeden okurum. bu kadar açık
    svg.42 ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Şimdi burda "özelidir bakmam, etik olmaz vs diye" 10 word sayfası vaaz verebilirdim ama yalan söyleyemiyorum işte. Bakarım hemde anasını bile ağlatırım

Üye
    svg.42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi burda "özelidir bakmam, etik olmaz vs diye" 10 word sayfası vaaz verebilirdim ama yalan söyleyemiyorum işte. Bakarım hemde anasını bile ağlatırım
    Valla halil bey haklisiniz ama su an olsa bu kafam bakmam inanin zamaninda gecmiste baktiklarim ogretti sagolsunlar ozeli der gecerim bakmam
    Halil Yılmaz ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

Bahsedilme
    5 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

hayat müşterek diyorlarsa bakarım ben de .
    Gazoz Agacı bunu beğendi

Kategori Yöneticisi
    unuttum.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    17
    Bahsedilme
    14 Gönderi
    Etiketleme
    29 Konu

Selamlar Arkadaşlar..
    Benim iki yaşında bi S4 mini var.
    Birkaç ay oldu Format attım. Şimdi tuş kilidi bile yok değil sevgilim; dostum veya arkadaşım veya da düşmanım kimseden saklayacağım bir şey yok içinde. Ne tek kare foto ne bir video Yani diyeceğim o ki o dert değil de ben bakarmıyım bir başkasının telefonuna: Asla bakmam.
    Ama benim telefonuma da birinin benden habersiz baktığını/bakmaya çalıştığını görürsem ona hiç kızmam, tebessüm ederim, ısrar ederse nedenini öğrendikten sonra yol veririm nokta net.
    Gazoz Agacı, svg.42 ve Halil Yılmaz bunu beğendi.

sorularınızı ilgili konulara yazın veya yeni konu açın lütfen. Ö.M'lere cevap yazmıyacağım artık...

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    452
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu

Selamlar,

Mutluluk işte bu Arkadaşlar aslında bu anketin yapılmasındaki asıl neden sitemize biraz hareket, biraz katılım, biraz neşe getirmekti. Sonuç yine beklenenin altında ama olsun ben hepinize çok teşekkür ederim öylesine lüzumsuz gibi görünse de içinde mizah barındıran bir soruya böylesine içten, samimi, sıcacık yanıtlar verdiğiniz için

Hiçbirinizi gerçek hayatta görmedim ama yıllardır yazdıklarınızdan yola çıkarak sizleri az çok tanıyorum ve bu ankette de beni hiç mi hiç yanıltmadığınızı özellikle belirtmek isterim. Hepiniz ama hepiniz yüreği tertemiz, insan sevgisiyle dopdolu bir o kadar çocuk, bir o kadar olgun, bir o kadar masum ve bir o kadar zeki insanlarsınız. Engel bu sitenin neresinde hala anlayamıyorum ve bir kere daha seslenmek istiyorum ki Heyy Halil Efendi gel değiştir sen bu ismi '' Engelsizler.gen.tr'' olarak ne dersin?

Selam Murat Tarsuslu,

Her ne kadar bu anketi Tv lerdeki izdivaç programları kadar lüzumsuz bulmuş olsanız da ( tv de yayınlanan çoğu programı aslında tamamıyla lüzumsuz buluyorum bende ve bu konuda tv izlememe hakkımı sonuna kadar kullanıyorum zaten ) arada çok önemli ve değerli bir fark var belki sizin o zeki bakışınızdan kaçmış olan o da şu ki;

Türkiye'de Tv lerde gösterilen programların geneli halkı uyutmak, oyalamak, kandırmak, aldatmak gibi belli amaçlara yönelik hazırlanıyor. Buradaki anketin hazırlanma nedeni ise site üyelerinin uyanışını, gülümsemesini, bir kaç dakikalığına da olsa günlük hayatın sevimsiz yorgunluğunu mizahla birleştirerek gerçekleştirmekti yoksa genelde sitemizin ne kadar önemli ve lüzumlu konularla meşgul olduğunu siz benden çok daha iyi biliyorsunuz ama işte hayatın içinde de mizah yok mudur? yada insanların nadirde olsa saçmalama hakkı olamaz mı?

Gelgelelim sözkonusu soruya yanıtıma biraz daha katılım olsun öyle yazmak istiyorum sakıncası yoksa az sonra
    svg.42 bunu beğendi

İskender Durgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    30
    Bahsedilme
    7 Gönderi
    Etiketleme
    14 Konu

Sevgilim olması onun özeli olmaması anlamına gelmez. Özelidir kesinlikle bakmam.
    Gazoz Agacı bunu beğendi

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    130 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı İskender Durgun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgilim olması onun özeli olmaması anlamına gelmez. Özelidir kesinlikle bakmam.
    Biz sevgilimizle öyle bütünleşiriz ki onun telefonunuda kendi telefonumuz gibi görürüz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)