Anketimiz: Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Katılımcı sayısı
10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Özel eşyası, Bakmam.

3 30.00%
  • Anasını bile ağlatırım. Bakarım

6 60.00%
  • Gelince, mesaj geldiğini söylerim.

1 10.00%
  • Ekran kilidini bilmiyorum, bir bilsem

0 0%
Like Tree30Beğeni

Konu: Sevgilin telefonu masaya bırakıp gitti; O sırada (Whatsapp) mesaj geldi ne yaparsın?

Üye
    ramke84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    2 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Bir kadın olarak konuya soyle bakıyorum tabikide kisisel bakıs açım oldugunu belirtmek isterim. Bayanların beyfendilere göre güvensizliği cok ağır bastığı icin bayan olarak o telefona bakmamam mümkün olmas elbetde kurcalarim fakat soyle bir sey daha var. Bir erkegin bir bayanı aldatmasi kesinlikle o.kisinin karakterini belli eder, oyuzden bi tarafimda hani sanki bakma der gibi gibi
    Yapıcak olsa masada bırakmazdı gibi sorulari heralde kafamda döndürür dururdum. Sonuc olarak C şıkkı Gelince mesaj geldigini soylerdim diyorum eminim son kararım.

svg.42 ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

gülümse_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    170
    Bahsedilme
    53 Gönderi
    Etiketleme
    11 Konu

Aslında bu soruya hiç öyle şey olurmu herkesin özeli bakmak büyük ayıp olur demek isterdim. Ama sevgili benimse özelide benim kesinlikle bakarım hatta bakmak hafif kalır didik didik kurcalarım. Açıkcası buna ister kıskançlık deyin ister güvensizlik adı her ne olursa olsun fark ettiğim an bakarım hiç affetmem

Üye
    Murat.Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    31
    Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Geçenlerde eşim balkonda oturuyordu whatsappına mesaj geldi aldım okurken aynı anda benim whatsappıma da mesaj geldi baktım eşim de benim whatsappı okuyor kim yazmış diye sordum ablan dedi, kim yazmış diye sordu ablam dedim
    svg.42 ve Gazoz Agacı bunu beğendi.

Kategori Yöneticisi
    Gazoz Agacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    452
    Bahsedilme
    21 Gönderi
    Etiketleme
    8 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar verdiğiniz yanıtlar gerçekten şeker gibi hepinizi tebrik ederim böylesine içten olduğunuz için...

Benim sevgilim telefonunu masaya bırakıp gitseydi ki aslında bu pek mümkün değil ama diyelim ki gerçekten unutup gitseydi watsapp mesajı ne kelime ben o gelinceye dek telefonun fabrika ayarlarına kadar giderdim kesinlikle : üstelik onun bu hareketimden hiç hoşlanmayacağını bile bile

Özelidir falan anlamam!!! Ne özeli??? Benden daha özel ve güzel nesi olabilir ki? ama aynı zamanda ben unutup gitmiş olsaydım ve o bakmış olsaydı telefonumun çocukluğuna kadar inmiş olsa da bu durumdan hiç rahatsız olmazdım tam aksine belki hoşuma/hoşuna bile giderdi. Bir telefon ki baştan sona sevgiyle dolu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)