Like Tree9Beğeni

Konu: Kamuda çalışan engellilerin çalışma koşullarının zorluğu?

Üye
    Birey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    2
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Sendikanız ile görüşün.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı pyraz32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %60 engelliyim doğuştan hipotirodi var aynı zamanda kortizon tedavisi görüyorum üniversite mezunuyum özel sektörde akmasa damlayan bir işim vardı 2012 ömss sınavında bir kamu kurumuna atandım ama keşke atanmaz olaydım idari memur olarak girdim eski kulağı kesik memurlar el ense yaparken ben resmen zamana karşı yarışacak şekilde soluk soluğa çalışır oldum derken muhasebe departmanına bakan arkadaş emekli oldu müdür eski personeline lafı sözü geçmediği için bana emir verir gibi bundan sonra muhasebeyede sen bakacaksın dedi iş burda bitse iyi işin teknik yazışmalarına bakan arkadaş istifa edip başka kamu kurumuna geçti ( özürlü olamadığı halde o bile bu yoğun tempoya dayanamadı ve gitti ) ve o arkadaşın işinede sen bakacaksın dedi benim anlamadığım taşrada olduğum için konu giden personelin yerine kimse gelmiyor müdüründe eski personele dişi geçmediği için sürekli bana yükleniyor ama işin yenilir yutulur yanı kalmadı yoğunluktan masamın üstü evrak çöplüğü durumuna geldi asaletim tastik olmadığı için tayin durumuda olmuyormuş lafın özü %60 engelli olduğum halde beni bu kadar acımasızca çalıştıran müdürümü şikayet edeceğim bir mercii varmı bilen arkadaşlar konu hakkında yardımcı olursa çok sevinirim.
    arkadaşım size bir öneride bulunmak istiyorum ama tm olarak engelliniz nasıl yürüyebiliyormusunuz çalıştığınız yerin fiziki koşulları size uygunmu evinize yakınmı bunları sölerseniz size bir yol göstercem allahın izniyle bnden o izin peşindeyim başka çaremiz yok ama eğer bisene sonra emekli olmaya tam kararlıysan ben hiç uğraşma bisene sabret sonra emekli ol git saygılarımla

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

merhaba.yarın bakanlığın ''kamuda istihdam edilen memurlarla 'ilgili çalıştayına katılacağım.burada yazılan sıkıntıları başlık halinde yazacağım.Ayrıca iletmek istediği bir şey var mıdır?
    SİME-SEN Engelliler Komisyon BAŞKANI

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı zemferi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba.yarın bakanlığın ''kamuda istihdam edilen memurlarla 'ilgili çalıştayına katılacağım.burada yazılan sıkıntıları başlık halinde yazacağım.Ayrıca iletmek istediği bir şey var mıdır?
    SİME-SEN Engelliler Komisyon BAŞKANI
    Merhaba... Eğer iletme fırsatın olursa kamuya engelli hizmetli en azından tekerlekli sandalye düzeyinde hizmetli almasınlar ve mümkünse aldıkları engellileri bir kereliğine memur kadrosuna geçirsinler ...
    Birey bunu beğendi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı sebboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım size bir öneride bulunmak istiyorum ama tm olarak engelliniz nasıl yürüyebiliyormusunuz çalıştığınız yerin fiziki koşulları size uygunmu evinize yakınmı bunları sölerseniz size bir yol göstercem allahın izniyle bnden o izin peşindeyim başka çaremiz yok ama eğer bisene sonra emekli olmaya tam kararlıysan ben hiç uğraşma bisene sabret sonra emekli ol git saygılarımla
    engellileri atadıkları yerler engelliye uygun çalışma koşulları olsun fiziki koşulları vs o açıdan çok zorlanıyorum ben şimdi çalışmakta

yağız bunu beğendi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)