Like Tree4Beğeni
  • 3 Mesaj Sahibi Halil Yılmaz
  • 1 Mesaj Sahibi Halil Yılmaz

Konu: vergi indiriminde %80 rapor verdiler diye memuriyetime son vermeye çalışıyorlar

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

vergi indiriminde %80 rapor verdiler diye memuriyetime son vermeye çalışıyorlar

Sponsor Bağlantılar

Ankara numune hastanesinden %45 psikiyatrik engelli raporu ile 2014 ekppss puanıyla gelir idaresi başkanlığına atandım raporum onaylandı 23 ekim 2014te ç.kale defterdarlığında işe başladım gelir vergisi indiriminden faydalanmam için maliye bakanlığına başvurdum bakanlık %80 oranında engelli olduğuma karar verince şefim bu fark neden oldu senin akıl sağlığın yerinde mi diye ç.kale devlet hastanesine sevk edecez işine son verecez dedi ankaradan aldığım raporun yeniden düzenlenmesi için ç.kale devlet hastanesine gidin diye bir yazı hazırlandı defterdarın imzasına gönderilecek bu konuda hakkımı nasıl savunurum yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim*
    Rıdvan Yalçın
    Ç.kale defterdarlığı gelir müdürlüğü
    0544 384 88 05

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    124 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

İşine son verme gibi bir hakları yokki. Bırak %80'i rapor oranı %90 olanlar bile ekpss atanıp iş başı yaptı. Sadece ekpss sonucu değil, ekpss öncesi kamuda engelli olarak çalışan bir yığın insanın %90'ın üzerinde raporu var. Bence sizin şefinizin akıl sağlığında bir sorun var.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

hak arama

Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşine son verme gibi bir hakları yokki. Bırak %80'i rapor oranı %90 olanlar bile ekpss atanıp iş başı yaptı. Sadece ekpss sonucu değil, ekpss öncesi kamuda engelli olarak çalışan bir yığın insanın %90'ın üzerinde raporu var. Bence sizin şefinizin akıl sağlığında bir sorun var.
    Halil bey ne yapmalıyım nasıl hareket etmeliyim bana hastaneye gitmem için yazı tebliğ ederlerse imzalıyım mı gerekçesini yazılı olarak sunmalarını mı istiyim şef ters davranırsa hangi makama başvurabilirim

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    124 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Hayır imzalamayın. Dediğim gibi sizi emekliliğe zorlamak gibi bir hakları yok.

BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

rıdvan bey süreç nasıl oldu bizi bilgilendirirmisiniz ne yaptınız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)