SAKARYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ
SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 09 Ağustos 2017
Yayınlanma Tarihi : 31 Temmuz 2017

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: Engelli statsnde başvuru yapan adayların ğrenim seviyesi en az: İlkokul, en ok: Lise olmaları gerekmektedir. Ayrıca işe alınacak adayın İş Sağlığı Uzmanının yanında sahada alışması planlandığından Öğrenci/Çırak İSG Eğitimleri nden İşyeri Sağlığı ve Gvenliği Birimi Eğitim Katılım Belgesi nin olması istenilmektedir.


Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn ierisinde en yakın İl/Şube Mdrlğmzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kuraya tabi olan işgc taleplerine şartları uyan ve mracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi iin işverene gnderilir. Toplam başvuru yapanlar arasından alınacak aday sayısının katı kadar asil aday ve katı kadar yedek aday noter kurası yntemiyle belirlenecektir. Ayrıca nceliği olan başvurulardan alınacak işi sayının katı kadar ncelikli aday yine noter kurası yntemiyle belirlenecektir. Sz konusu kura ekimi 18.08.2017 tarih ve 10:00de Sakarya Serdivan Belediyesi Ercmen Salonunda Noter huzurunda kura ekimi yapılacaktır. Szl veya yazılı sınava, noter kurasından isimleri ıkan adaylar ağrılacaktır. Szl veya yazılı sınava katılmayan asil aday sayısı kadar aday yedek adaylardan ağrılacaktır. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya szl sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları srekli veya geici işgc talebine işverence davet edildikleri halde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı

Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
SERDİVAN BELEDİYESİ ERCÜMEN SALONU 18.08.2017 10:00 - 11:00

Aranan Nitelikler
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ARABACIALANI MAH. ÇARK CAD. NO:328
54050 SERDİVAN
SAKARYA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No 0264 211 10 50
E-Posta

Diğer Bilgiler
İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Süreli