Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Like Tree13Beğeni

Konu: B sınıfı ehliyeti B engelliye çevirme

Üye
    balkesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsedilme
    20 Gönderi
    Etiketleme
    27 Konu
    Sponsor Bağlantılar

aile hekimine gidip sevk alacaksınız yetkili bir hastanede aile hekiminin sevk ettiği doktorlara çıkacaksınız hastaneden aldığınız raporla il sağlık müdürlüğünde heyete gireceksiniz buradan aldığınız raporla emniyete gidip ehliyetinizi değiştireceksiniz.
    araç almak için bu raporla bir şansınızı deneyin olmaz ise ötv indiriminden yararlanır diye yeni bir rapor almanız gerecek.

Üye

Bahsedilme
    4 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı balkesli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b sınıfı ehliyetinizi b engelliye dönüştürmek için sürücü kurslarına gitmeyin. normal ehliyet değişimindeki belgeleri hazırlayın ve emniyete gidip değiştirin.

ben yılın ilk aylarında kursa yazıldım direksiyon sınavını geçtim ehliyetimi çıkarttırmadım bugün sürücü kursundan dosyamı almadan emniyete gittim daha önceden emniyeti aramıştım sağlık raporu fotoğraf al gel demişlerdi. kursta direksiyon sınavına girdiğim için sistem kabul etmedi ve harçları yatırıp kurstan dosyamı almak zorunda kaldım ve o şekilde ehliyetimi değiştirdim.
    kursa gitmeden emniyetten değiştirirseniz hiç bir harç ödemiyorsunuz.maddi olarak kazancınız olacak kursa neden beni uyarmadınız bana neden söylemediniz dediğimde o zaman böyle değildi yasalar değişti gibi bir cevap aldım şimdi uyarıyoruz yönlendiriyoruz dediler.

kursa yazılıpta sınava girmeyen arkadaşlar varsa sınava girmeden emiyete gidip değiştirmeyi bir deneyin.
    B ehliyetimi engelli ehliyetine çevirdim fakat b engelli yazmıyor sadece kod var bu ehliyet b engelli mi dir

Üye

Bahsedilme
    6 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Halil bey siteyi güncelleyin bi zahmet taa.eski bilgiler var.

Üye
    Bahsedilme
    20 Gönderi
    Etiketleme
    27 Konu

Alıntı Adem1995 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B ehliyetimi engelli ehliyetine çevirdim fakat b engelli yazmıyor sadece kod var bu ehliyet b engelli mi dir
    b engelli yazmayacak aldığınız ehliyet doğru. kodlar yazacak normal b ehliyetten farklı olarak.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Merhaba iyi akşamlar. Sizlerden birkaç konuda bilgi almak istiyorum. Öncelikle sol el sol ayakta engelin var. B sınıfı ehliyetim mevcut. Otomatik vites araç almak için ehliyeti değiştirmeli miyim? Ya da ne yapmalıyım?
    Araç almak için yeni rapor mu almalıyım yoksa eski raporumla mı emniyete gitmeliyim?(raporda otomatik,ÖTV indirimi yazmıyor.2006 raporu).
    Kısaca durumum yukarıda belirttiğim gibi nasıl bir yol izlemeliyim?

Üye
    Bahsedilme
    20 Gönderi
    Etiketleme
    27 Konu

ehliyetinizi değiştirmeden araç alamazsınız yeniden ehliyet raporu alıp emniyete gidip değiştireceksiniz.

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Bu işlemler ne kadar süre alır?

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Benim Normal B Sınıfı ehliyetim var. Ben Bunu Engelli Ehliyetine Çevirmek istiyorum.Bunun için tekrar sürücü kursuna gidip yenilemem gerekiyor mu?Özürüm Sol Kol Brekiyal Pleksus Lezyonu Yeni ötv indirim raporu aldım.%45 oranı var.

Üye
    Bahsedilme
    20 Gönderi
    Etiketleme
    27 Konu

sürücü kursuna gitmeniz gerekmiyor aile hekimine gidip sevk alacaksınız yetkili bir hastanede aile hekiminin sevk ettiği doktorlara çıkacaksınız hastaneden aldığınız raporla il sağlık müdürlüğünde heyete gireceksiniz buradan aldığınız raporla emniyete gidip ehliyetinizi değiştireceksiniz.

Üye

Bahsedilme
    3 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Benim B sınıfı ehliyetim var.2020 de ehliyetimi yenilemem gerekiyor.Şu an onu bekliyorum.Aranızda Paranoid hastası var mı? Clonex 500 kullanıyorum.

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)