Like Tree31Beğeni

Konu: ÖTV İndirimli Engelli Araç Alım Şartları Güncel

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Alıntı rahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://engelliler.gen.tr/f18/engell...-duysun-34384/ buradaki bilgileri okumanızı salık veririrm. sonra mağduriyetler yaşamıyınız
    Buradaki yazıyı okudum. Alım satım ile para kazanma gibi bir düşüncemiz yok. Ayrıca 5 seneye kim bilir kaç kere daha kanun değişecek! Bahsi geçen dayım doğduğu günden bugüne kadar engelli... Ve araç onun parasıyla yada borçlandırmasıyla alınmayacak. Bakalım hayırlısı...

Üye
    kartalreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ad: Kalperen Türkoğlu CCC yer: kalpOder Ötüken - Turan
    Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Araçlar çok pahalı ...

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Ortopedik özürlü olanlarla engellilik oranı %90 ve üzeri olanlar için 1 Ocak 2018'de vergiler dahil (ÖTV, KDV, MTV) 200 bin liralık aracı ÖTV'siz alabilme hakkı tanınmış ve bu miktarın her sene arttırılacağı söylenmişti. 1 Ocak 2019 senesi için 200 bin liralık miktarda bir artırım olmuş mudur? 247 bin lira olduğu şeklinde dedikodulara istinaden sormak istedim.

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Alıntı esentogay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortopedik özürlü olanlarla engellilik oranı %90 ve üzeri olanlar için 1 Ocak 2018'de vergiler dahil (ÖTV, KDV, MTV) 200 bin liralık aracı ÖTV'siz alabilme hakkı tanınmış ve bu miktarın her sene arttırılacağı söylenmişti. 1 Ocak 2019 senesi için 200 bin liralık miktarda bir artırım olmuş mudur? 247 bin lira olduğu şeklinde dedikodulara istinaden sormak istedim.
    Doğru dur 247.400 TL çıktı 2020 de Ocak ayında yanı 290 ile 300 Bin arasında olacak

Redmi 5 Plus cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
    Halil Yılmaz bunu beğendi

Bsk
    Bsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Ikiz bebeklerim engelli.1 araç aldik raporla.2 adet ökgv raporumuz var.2.aracı almamız mümkünmüdür.zate araç bebegimizin ustüne gozukuyor.2 araç rehabilitasyon merkezine giderken gerekiyor.en azından ise gittiğimde eşim kullanabilir diğerini.bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim

Site Yöneticisi
    Halil Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blog Mesajları
    15
    Bahsedilme
    128 Gönderi
    Etiketleme
    38 Konu

Alıntı Bsk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ikiz bebeklerim engelli.1 araç aldik raporla.2 adet ökgv raporumuz var.2.aracı almamız mümkünmüdür.zate araç bebegimizin ustüne gozukuyor.2 araç rehabilitasyon merkezine giderken gerekiyor.en azından ise gittiğimde eşim kullanabilir diğerini.bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim
    Benzer bir durumla karşılaşmadım ama mantıken alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Üye

Blog Mesajları
    1
    Bahsedilme
    1 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu

Benim %69 raporum var. Biz ötv siz araç alma şansımız var mıdır
    Alıntı Halil Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer bir durumla karşılaşmadım ama mantıken alabilirsiniz diye düşünüyorum.
    BLA-L09 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Üye

Bahsedilme
    0 Gönderi
    Etiketleme
    0 Konu
    Sponsor Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba..bugün bayileri gezdim mercedes A200 sedan yeni çıkmış.. 245 tl fiyatı 135 bıraktılar haberiniz olsun..opel .de alana kadar mercedes almak daha mantıklı.. araçlar ilgili fiyat bilgisi alırsanız paylaşalım.. sağlıklı günler dilerim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)